54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: з перших аукціонів орендна плата за об’єкт зросла у 17 разів!

17.12.2021

Завдяки оренді комунальної власності надходження до обласного бюджету зросли більше ніж у 3 рази.

Про це голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Питанням оренди коммайна в умовах дії нового закону раніше просто ніхто не займався, а до бюджету надходили самі копійки. Саме тому у червні було створено відділ контролю та оренди майна спільної власності.

З початку року по вересень середньомісячний дохід обласного бюджету від передачі в оренду майже 300-та об’єктів комунального майна становив лише 300 тис.грн. За три місяця (вересень-листопад), в першу чергу, завдячуючи проведенню аукціонів, надходження за місяць зросли до 488 тис. грн, а за листопад надійшло до обласного бюджету 576,0 тис.грн.

За пів року активної роботи відділу контролю та оренди вже є такі результати:

  • оголошено 63 аукціони
  • укладено та продовжено 43 договори
  • середня місячна орендна плата після проведення аукціонів зросла у 3,2 рази

Найбільш результативними аукціонами стали аукціони з оренди аптек у медзакладах, ритуальних залів, місць під розташування кавових апаратів та офісних приміщень. Зростання орендної плати за оренду аптек становить 17,5 разів, ритуальних залів – у 4,5 рази, місць під розташування кавових апаратів – майже у 20 разів.

«Дякуючи нашим спеціалістам з перших аукціонів орендна плата за об’єкт зросла у 17 разів! Саме передача таких об’єктів є пріоритетним напрямком в подальшому розвитку орендних операцій з комунальним майном», – наголосила Ганна Замазєєва.

Окрім цього, на депозитний рахунок обласної ради надійшло 1 121,8 тис. грн в якості забезпечувального депозиту, як цивілізована гарантія виконання зобов’язань орендарями збереження комунального майна.

 

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку