54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Миколаївський обласний госпіталь ветеранів отримав гуманітарну допомогу

09.12.2021

Учора, 8 грудня, за підтримки голови Консультативної ради з питань ветеранів та сімей загиблих при Офісі Президента України Сергія Куніцина, представника української діаспори в Нідерландах Ангеліни Кучерук, начальника Відділу у Миколаївській області Міністерства у справах ветеранів України Володимира Закалюжного, радника голови обласної ради Платона Ганущака та голови постійної комісії з охорони здоров’я Ірини Шабільянової передали Миколаївському обласному клінічному госпіталю ветеранів війни гуманітарну допомогу.

 

Для покращення умов перебування у госпіталі з балансу громадської спілки «Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та антитерористичної операції» на баланс КНП «Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» Миколаївської обласної ради передали наступне майно:
• медичні функціональні ліжка;
• медичні матраци;
• прикроватні тумбочки;
• медичні шафи;
• туалетний стілець;
• підйомник для хворого;
• телевізор;
• медична одежа та медичні вироби.

 

Крім того, під час зустрічі торкнулися питання стосовно подальшої співпраці. Про це розповіла голова постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, гендерної рівності Ірина Шабільянова.

 

«Ми обговорили можливості подальшої співпраці, яке залежить не тільки від нас. Обговорили можливості створення регіонального центру лікування ветеранів та надання їм повноцінної психологічної підтримки на сучасних засадах «травматерапії». Також нагальним питанням є реабілітація ветеранів, стосовно якого стосовно якого разом з благодійниками обговорили можливості створення реабілітаційного центру лікування ветеранів»,- зазначила Ірина Шабільянова.

 

Інформаційна довідка

 

Днем утворення на Миколаївщині госпіталю, призначеного надавати спеціалізовану медичну і реабілітаційну допомогу воїнам Червоної Армії, визнаними інвалідами Великої Вітчизняної війни, прийнято вважати 14 листопада 1945 року.

 

З 2014 року госпіталь ветеранів війни є центром медико-психологічної реабілітації учасників АТО. У лютому 2015 року створено медико-психологічний центр для реабілітації учасників АТО.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку