54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

У Миколаївській облраді привітали працівників з День місцевого самоврядування!

08.12.2021

Учора, 7 грудня, у Миколаївському художньому академічному російському драматичному театрі Миколаївська обласна рада відзначала день місцевого самоврядування та привітала працівників зі святом.

 

На початку заходу Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва нагородила почесними грамотами Миколаївської облради працівників місцевого самоврядування та привітала усіх присутніх зі святом.

 

«Від нашої роботи залежить якість та комфорт жителів нашого регіону. Чи відремонтовано школу в селі, чи достатньо парків у місті, чи відремонтовано дороги в області? Це питання, на які безпосередньо впливає наша щоденна робота. Бажаю, щоб ваші рішення завжди були вірними, чесними та направлені на благо наших жителів. Щоб у молоді була мотивація залишатися тут та розвивати свою рідну область. Щоб нас запам’ятали за добрі вчинки, а не політичні сутички», - привітала працівників Ганна Замазєєва.

 

Після вручення нагород у залі театру відбувся святковий концерт. У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість присутніх була обмежена.

Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
підписатись на розсилку