54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Через два тижні відбудеться 9-та сесія Миколаївської обласної ради

07.12.2021

Призначили дату проведення дев’ятої чергової сесії Миколаївської обласної ради та розробили проект програми «Автобус для громад» для самостійного корегування графіку маршрутів.

 

Про це голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва написала на своїй сторінці у Фейсбук.

 

Розпорядження, про призначення 21 грудня днем проведення дев’ятої чергової сесії обласної ради, вже підписано.

 

Головне питання останнього в цьому році пленарного засідання є бюджет області на 2022 рік. Окрім цього, на сесію буде винесено багато важливих питань – усього їх більше 40.

 

З завтрашнього дня усі запропоновані проекти рішень будуть розглянуті на засіданнях постійних комісій, як це передбачено регламентом.

 

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва зі свого боку ініціювала розгляд програми «Автобус для громад».

 

«Коли відвідувала наші райони – скрізь проблеми із транспортним сполученням. Приватні перевізники, які там є і повинні обслуговувати маршрути, майже всюди не дотримуються конкретного графіку. Іноді, навіть, знімають автобуси з маршрутів. Тому дістатися додому, на роботу у сусіднє село або районний центр - для громадян справжній «квест». Одразу почали шукати варіанти. Ряд громад Миколаївщини готові створювати власні комунальні підприємства і організовувати транспортне сполучення для зручності своїх жителів», - зазначила Ганна Замазєєва.

 

Щоб підтримати ці громади в обласній раді розробили проект програми «Автобус для громад». Згідно цієї програми передбачили можливість співфінансування для купівлі автобусів.  Також, це дасть можливість їм самостійно корегувати графіки та маршрути для власного комфорту.

 

Посилання на трансляцію буде розміщено на сайті обласної ради у день засідання.

Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
підписатись на розсилку