54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазеева відвідала сесію Первомайської міськради та районну лікарню

26.11.2021

На запрошення мера Первомайска Олега Демченко, голова обласної ради Ганна Замазєєва відвідала сесію Первомайської міської ради.

 

Про це Ганна Замазєєва написала на своїй сторінці у Фейсбук.

 

Вона поділилася приємними враженнями від співпраці місцевих депутатів та розповіла про нюанси розподілу коштів на ремонт доріг у подальшому.

 

«Приємні враження від продуктивної та дружньої атмосфери. Місцеві депутати, апарат міської ради, народний депутат України Максим Дирдін та депутати обласної ради від цього округу працюють згуртованою командою, як один механізм, на благо своєї громади та її мешканців. Така єдність вражає та надихає на подальшу співпрацю.
Наголосила на нюансах розподілу ресурсів для ремонту комунальних доріг у ТГ. А саме: розподіл коштів між усіма районами області пропорційно до загального кілометражу доріг кожної громади та дорожньої карти. А також на важливості партнерства з обласними депутатами від їх округу стосовно донесення проблемних питань громади та подання запитів та заяв на участь у державних та обласних програмах», - розповіла Ганна Замазєєва.

 

У приклад, вона навела загальнодержавну програму «Питна вода України» на 2022 - 2026 роки», завдяки якій планується реалізувати понад 1700 проектів у всіх регіонах країни для забезпечення жителів чистою водою. А також згадала мікропроекти, на які виділяються кошти з обласного бюджету. Ці програми мають цільове призначення, тому допомагають вирішувати за короткий час нагальні питання для територіальних громад.

 

Також, Ганна Замазєєва завітала до Первомайської районної лікарні, де поспілкувалась з головним лікарем Віктором Готкою та завідувачкою “ковідного” відділення Оленою Масалітіної про нагальні проблеми закладу.

 

«Ця лікарня входить до переліку медзакладів “першої хвилі”. Тобто вони першими приймають пацієнтів з коронавірусом. Саме тому, на останній сесії облради було вирішено надати цій лікарні додаткові кошти з обласного бюджету у розмірі 494 тис 507 грн на встановлення кисневої системи. Наразі там є 150 ліжко-місць для хворих на коронавірус та заповнена киснева ємність на 8 кубометрів. Крім цього, було вирішено виділити ще 500 тис грн з резервного фонду області. А кошти на безпосередньо саме встановлення кисневої станції будуть виділені з міського бюджету Первомайська», - наголосила Ганна Замазєєва.

 

Крім того, вона ще раз подякувала лікарям, які щоденно вступають у боротьбу з пандемією та рятують безцінні людські життя.

Події

29 лютого об 11.00
відбудеться засідання Робочої групи з вивчення питання фінансового забезпечення комунальних некомерційних підприємств сфери охорони здоров’я Миколаївської обласної ради. 

Посилання на пряму трансляцію 

 ЧАС ПІДБИТИ ПІДСУМКИ ЗА 2023 РІК

Миколаївська обласна рада підготувала інфографіку цьогорічної роботи. Тож, про роботу ради, співпрацю з міжнародними партнерами, роботу комісій з допомоги населенню та результати візитів до громад області – дивіться інфографіку

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності органів обласної прокуратури на території Миколаївської області за 2023 рік

  

Березень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку