54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва передала два автобуси для Вознесенської спецшколи та центру соціально-психологічної допомоги

26.11.2021

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазээва відвідала Вознесенський район, де завітала до спеціальної школи та Обласного центру соціально-психологічної допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства.

 

Про це Ганна Замазєєва написала на своїй сторінці у Фейсбук.

 

На початку листопада вона вже відвідувала Вознесенську школу-інтернат, де навчаються дітки з вадами розумової активності. Голова ради відмітила високий рівень організації навчання та з якою любов'ю та теплотою колектив створює затишну та привітну атмосферу для кожної дитини.

 

До Ганни Замазєєвої звернулися з проханням придбати автобус для школи, на яке вона швидко відреагувала, та вже учора передала транспорт навчальному закладу.

 

«Тоді мене попросили допомогти з вирішенням питання придбання автобусу для цієї школи, щоб забирати учнів на шкільні заняття з Вознесенського району або возити їх на екскурсії, змагання та різні активності. Адже це дуже важливо для соціальної адаптації таких діточок. Одразу звернулася до профільного заступника голови Миколаївської ОДА Олександра Трайтлі з проханням ні в якому разі не залишити без уваги заклад, який чекає на автобус близько 10 років. Дякуючи платникам податків і злагодженій співпраці на обласному рівні нам вдалось придбати шкільний автобус за кошти «освітньої» субвенцій. І вже сьогодні транспорт знаходиться у спецшколі та вже найближчим часом зробить будні маленьких вихованців більш комфортними»,- повідомила Ганна Замазєєва.

 

Також, у день щорічної акції "16 днів без насильства", яка триває з 25 листопада і до 10 грудня, голова обласної ради відвідала Обласний центр соціально-психологічної допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства.

 

«Поспілкувалася з директором, працівниками центру та тими, хто там зараз отримує допомогу. Багато важких історій, але стільки ж багато надії на нове життя у жінок, які там тимчасово перебувають»,- зазначила Голова обласної ради.

 

Тому, для потреб закладу і покращення його мобільності за кошти з державних субвенцій був придбаний мікроавтобус. Вже сьогодні транспорт, який так необхідний, знаходиться у цьому спецзакладі та буде використовуватися центром, який допомагає мешканцям з різних куточків області, потрапивших у скрутні ситуації.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку