54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Василь Лозинський: Координаційний комітет проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні» розпочав роботу

23.11.2021

У межах спільного з Європейським інвестиційним банком проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні» розпочав свою роботу Координаційний комітет. Його діяльність спрямована на масштабізацію заходів з енергоефективності. Про це повідомив Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський під час установчого засідання Комітету.

 

«Проєкт “Енрегоефективність громадських будівель в Україні” орієнтується, у першу чергу, на малі та середні громади, які не мали практики реалізації масштабних міжнародних проєктів з термомодернізації. Члени Комітету наразі обговорюють критерії відбору учасників проєкту, які будуть затверджені найближчим часом. До кінця року плануємо офіційно оголосити прийом заявок на участь у проєкті», – наголосив Василь Лозинський.

 

Відтак реалізація проєкту дозволить термомодернізувати близько 1000 громадських будівель: дитячі садки, школи, заклади охорони здоров’я, а також об’єкти соціального, адміністративного та культурного призначення.

 

Зазначимо, до Координаційного Комітету увійшли представники Мінрегіону, Мінфіну, ЄІБ та делегації ЄС, а також ПРООН та Угоди Мерів (у якості спостерігачів). Комітет здійснює загальну координацію реалізації Проєкту. Зокрема, схвалює критерії відбору проєктів-учасників, надає стратегічні рекомендації та моніторить виконання.

 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що парламент ратифікував угоду з ЄІБ щодо кредиту у 300 млн євро на комплексну термомодернізацію громадських будівель. Також Мінрегіоном було підписано нові угоди з ЄІБ та фондом «E5P» у межах проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні». Йдеться про надання гранту Україні у розмірі 4 млн євро від фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P), а також грантову технічну допомогу на суму 4 млн євро від Інвестиційної платформи сусідства ЄС (NIP).

 

https://cutt.ly/fTG9PfH 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку