54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва домовилась з керівництвом МГЗ про будівництво другої кисневої станції у 5 міській лікарні

12.11.2021

Голова Миколаївської обласної ради щоденно має безліч зустрічей на яких порушуються різноманітні проблеми регіону. Одна з таких зустрічей з заступником директора Миколаївського глиноземного заводу Олегом Голубовичемщодо супроводу проектів підприємства.

 

Про це Ганна Замазєєва розповіла на своїй сторінці у Фейсбук.

 

Вона акцентувала увагу на важливості вакцинації робітників таких великих підприємств, як МГЗ

 

«Щеплення є найдієвішою зброєю на сьогодні у боротьбі з пандемією. Мене запевнили, що робота у цьому напрямку знаходиться на постійному контролі керівництва і для цього на території поліклініки заводу організована робота пункту вакцинації з урахуванням усіх вимог», - зазначила Ганна Замазєєва.

 

Зрушила з місця питання можливості додаткової допомоги з боку підприємства Миколаївській лікарні №5 на території якої, завдяки МГЗ, рік тому було відкрито сучасне COVID-відділення. 

 

Наразі, ця лікарня має найбільший ковідний ліжко фонд у регіоні – 365 місць. Для недопущення перебоїв з подачею кисню на у медзакладі, за рахунок державної субвенції, буде встановлена киснева станція. 

 

Олег Голубович повідомив, що МГЗ розглядає можливість встановлення за власний рахунок ще однієї додаткової сучасної кисневої станції у цій лікарні. Встановити її підприємство готове у найкоротші строки. 

 

При реалізації цих проектів потрібно врахувати усі нюанси, щоб отримати максимально ефективний результат.  Тому, до діалогу також долучився голова Миколаївського обласного управління охорони здоров’я Максим Безносенко.

 

У питанні створення сучасних умов для організації харчування пацієнтів лікарні підприємство також готове розглянути можливість «підставити плече» медзакладу і взяти на себе закупку та встановлення фактично нового харчоблоку, який буде повністю відповідати сучасним стандартам.

 

Навесні цього року за кошти підприємства була куплена та передана Галицинівській громаді ультразвуковадіагностична система Versana Essential, яка через бюрократичні моменти, повноцінно не працює.

 

«Доручила голові облздраву розібратися і надати фахівцям місцевої амбулаторії дидактичну допомогу у питанні закріплення лікаря за цим обладнанням, щоб люди могли отримувати послугу у себе в громаді. Тим паче, що усі умови для цього є», - наголосила голова обласної ради.  

 

Окрім того, заступник директора Миколаївського глиноземного заводу розповів про найближчі плани підприємства у соціально-економічному напрямку. Серед іншого це - побудова декількох багатоповерхових будинків у місті Миколаєві для робітників підприємства, відкриття санаторію-профілакторію та готовність долучення до реалізації соціально важливих проектів регіону.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку