54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва відвідала Вознесенську спеціальну школу

03.11.2021

Голова обласної ради Ганна Замазєєва відвідала Вознесенську спеціальну школу, де навчаються діти з особливостями у розвитку з різних куточків району.

 

Про це голова облради повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

 

У школі з дітьми працюють вихователі, дефектологи, логопеди та психологи, які з такою любов’ю та турботою ставляться до своїх вихованців.

 

Педагоги цього закладу розробляють власні методики корекційного навчання, які допомагають розвинути творчий, фізичний та інтелектуальний потенціал діток та соціально адаптують їх. А кожна класна кімната у цьому закладі чи навчальний кабінет схожі на казкові тематичні містечка. Завдяки такій увазі до кожного учня, діти успішно закінчують школу, вступають до училищ та ліцеїв, отримують роботу та ведуть активне соціальне життя.

 

«Вознесенська спеціальна школа – місце людей, які надихають. Настільки самовіддані педагоги, які з такою любов’ю та турботою ставляться до своїх вихованців, вражають», - сказала Ганна Замазєєва.

 

Нажаль, у школі є і проблемні питання. Одне з них - відсутність шкільного автобусу, щоб, елементарно, забирати на навчання дітей з Вознесенського району. Або возити їх на екскурсії, що дуже позитивно впливає на процес соціальної адаптації. Тому Ганна Замазєєва взяла це питання на особистий контроль і вже направила відповідні листи на адресу профільного управління.

 

«Ми, як обласна влада можемо вирішити питання автобусу для цієї школи у найкоротший термін і зняти це гостре питання», - наголосила голова облради.

 

Стосовно проведення капремонту даху цього закладу, Ганна Замазєєва звернулася до профільного заступника голови ОДА Олександра Трайтлі з проханням врахувати на наступний рік потребу закладу у фінансуванні.

 

Крім цього найближчим часом буде вирішено проблему зарахування 13 діточок на цілодобове перебування у школі.

 

Також, як повідомила керівниця Вознесенської спеціальної школи, деякі заняття цього закладу проходять у класах Вознесенської школі-інтернат I-III ступенів "Обдарованість", яку нещодавно передали на баланс Вознесенської міськради. Тому Ганна Замазєєва обговорила з секретарем цієї міськради необхідність врахування інтересів спецшколи під час розгляду владою Вознесенська подальшої долі приміщень «Обдарованості» і попросила її взяти це питання на особистий контроль.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку