54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва розповіла про оснащення дитячої лікарні новим обладнанням

02.11.2021

Сьогодні, 2 листопада, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва розповіла про звернення батьків стосовно ситуації у Дитячій обласній лікарні з відсутністю місць.

 

Про це голова обласної ради повідомила на сторінці у Фейсбук.

 

Вже почалась осіння хвиля пандемії COVID-19, але інші лікарні міста також працюють та мають свої проблеми.

 

«COVID-19 - це, на сьогодні, головна тема суспільства, але, на жаль в лікарнях, які не "на передовій" також існує безліч проблем», - зауважила Ганна Замазєєва.

 

До неї часто звертаються батьки дітей, які лікуються у лікарнях міста, в тому числі й в дитячій обласній лікарні. Брак місця у палатах і перевантаження лікарні маленькими пацієнтами, створюють додаткові проблеми у такий непростий для дітей період.

 

«Мені написала городянка, яка потрапила зі своїм сином у відділення травматології. У дитини пошкоджений хребет. Крім самого лікування, надалі йому буде потрібна реабілітація. Звичайно, проблема серйозна, тому період «відновлення» повинен проходити під постійним наглядом лікарів.

 

Однак, на останній сесії, більшість не підтримала передачу санаторію «Дубки» на баланс Миколаївської дитячої обласної лікарні, щоб організувати там якісну реабілітацію. Відповідно, увесь час «відновлення» хлопчик буде знаходиться в лікарні. Там спеціальних умов для реабілітації немає. А палати і так переповнені дітками, які потребують нагального лікування», - розповіла Ганна Замазєєва.

 

Про те, ця ситуація може скоро змінитися, а санаторій «Дубки» нарешті перейде до дитячої обласної лікарні та частково її розвантажить, якщо депутати все ж таки проголосують на сесії за його передачу. Адже великий потік пацієнтів у медзаклад надходить саме з віддалених куточків області. І цим дітям й надалі треба обов’язково зберегти результати лікування та отримати гарну реабілітацію з постійним супроводом спеціалістів.

 

Також, Ганна Замазєєва розповіла, що почалися тендерні процедури для оснащення дитячої лікарні новим обладнанням:

 

«Ми почали процес оснащення дитячої лікарні важливим обладнанням. Тому, у наступному році наші фахівці зможуть робити КТ (комп'ютерну томографію) і МРТ (Магнітно-резонансну томографію) на місці», - наголосила голова обласної ради.

 

Тобто, ці процедури будуть доступні прямо у лікарні, без додаткового транспортування маленького пацієнта, яким у такий період потрібні спокій та турбота.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку