54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

У регіонах працюють моніторінгови групи з подолання COVID-19

02.11.2021

Моніторингові групи з подолання COVID-19 продовжують роботу в регіонах — виїзди відновили з першого листопада. Для одночасного контролю ситуації в областях України створено чотири підгрупи. До складу груп увійшли фахівці МВС, МОЗ, Мінрегіону та Держпродспоживслужби. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря. 

«Епідемічна ситуація у регіонах України є непростою. Органи виконавчої влади мають завдання оперативно реагувати на наявні виклики. Сьогодні моніторингові групи виїхали у чотирьох напрямках  — на Схід, Південь, Захід та Північ — з метою контролю виконання постанов, доручень та рішень комісії ТЕБ та НС», — зазначив заступник Міністра Іван Лукеря. 

Зауважимо, моніторингові групи будуть здійснювати контроль за такими напрямами: 

  • перевірка закладів охорони здоров’я щодо забезпечення медичним киснем;
  • перевірка здійснення доплат медичним працівникам;
  • перевірка загальної кількості ліжкомісць, зайнятих та готових до розгортання у закладах охорони здоров’я;
  • перевірка належності функціонування мобільних госпіталів (у разі наявності їх у регіоні);
  • перевірка дотримання обмежень, визначених для «червоної» зони епіднебезпеки; 
  • перевірка пунктів вакцинації населення на належність функціонування та наявність черг;
  • перевірка ефективності роботи рейдових груп, утворених з числа Національної поліції України, Держпродспоживслужби та санітарних лікарів щодо контролю за дотриманням карантинних обмежень;
  • за участі представників Національної поліції (на стаціонарних постах) здійснення перевірки громадського та/або маршрутного транспорту на наявність необхідних документів (паспортів вакцинації, результатів ПЛР або швидких тестів) у пасажирів та водіїв;
  • перевірка обізнаності та реагування ОДА на ситуацію в регіоні;
  • ознайомлення з протоколами регіональних комісій ТЕБ та НС, а також засідань Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, фіксація періодичності проведення регіональних комісій.

Нагадаємо, 23 жовтня на засіданні комісії ТЕБ та НС було прийнято рішення про поновлення роботи моніторингових груп в усіх регіонах України. 

Довідково: Робочу групу для перевірки в регіонах стану виконання обласними державними адміністраціями завдань, визначених законами України, актами Кабінету Міністрів та дорученнями Прем’єр-міністра України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, було відновлено дорученням від 26 жовтня 2021 року № 48926/1/1-21.

https://cutt.ly/eRM4ZM7

 

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку