54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва оглянула будівництво об’їзної дороги та роботу двох підприємств

01.11.2021

У п’ятницю, 29 жовтня, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва проїхала маршрутом, де будується об’їзна бетонна дорога від села Шевченково в об’їзд Корабельного району та ознайомилася з роботою двох підприємств МСП «Ніка-Тера» і ТОВ ДВК «Девелопмент».

 

Про це на сторінці у Фейсбук написала голова обласної ради Ганна Замазєєва.

 

Ганна Замазєєва оглянула будівництво об’їзної бетонної дороги від траси М-14 (в районі села Шевченково) до Корабельного району. Але для повного розвантаження міста від фур, потрібно з’єднати об’їзну дорогу з портовою інфраструктурою цього району.

 

«Особисто оглянула хід ремонту бетонки. Разом з депутатом облради Ігорем Кічем подивилася, де саме буде проходити дорога, яку зараз проектує місто в об'їзд житлового масиву. На сьогодні Миколаїв вже завершує проектування цієї дороги. Також проїхала запланованим маршрутом окремої дороги до ДП «Ольвія», необхідність будівництво якої зараз активно обговорюється. У тому числі і на рівні Міністерства», - зазначила голова обласної ради.

 

Крім того, вона ознайомилася з організацією роботи МСП «Ніка-Тера» та поспілкувалась з - Алімом Агакішевим, який висловив своє бачення перспектив розвитку портових підприємств сконцентрованих у Корабельному районі.

 

Особливу увагу голова облради звернула на те, як підприємство організувало роботу накопичувача для вантажівок. Наразі там на повну потужність працює накопичувач на 200 паркувальних місць. На завершальному етапі повноцінний запуск ще одного накопичувача на 300 місць. Він буде використовуватися не тільки для потреб цієї компанії, але й тих портових підприємств, хто працює поряд.

 

До того ж, Ганна Замазєєва розповіла про те, як побувала на доволі молодому, але амбіційному підприємстві ТОВ ДВК «Девелопмент».

 

«За півтора роки їм вдалося побудувати сучасний індустріальний комплекс, який спеціалізується на зберіганні, сушці, чистці зернових. Також він має свій енергогенеруючий комплекс з сучасною паровою турбіною, паровим твердопаливним котлом, що можуть за потреби, забезпечувати теплом і міську інфраструктуру», - повідомила голова облради.

 

Але найголовніше - це кількість робочих місць, плюс 150 - 200 після повноцінного відкриття підприємства, яке заплановане на найближчий час.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку