54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва розповіла про ситуацію з COVID-19 та коли почнеться опалювальний сезон на Миколаївщині

01.11.2021

У п’ятницю, 29 жовтня, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва в онлайн-режимі долучилась до засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад, яке відбувалося під головуванням Президента України в місті Одеса, де головними темами була ситуація з COVID-19 та готовність областей до опалювального сезону.

 

Про це на сторінці у Фейсбук написала Ганна Замазєєва.

 

Вона розповіла про проблеми з киснем у лікарнях, де на сьогодні серед госпіталізованих - 80% людей киснезалежні. Також, звернула увагу, що завод з виготовлення кисню вже відновив свою роботу, а з понеділка почне працювати другий - це додатково 140 тон рідкого кисню у систему.

 

«Ситуація контролюється на всіх рівнях, тому не один медзаклад не залишиться з цією проблемою сам на сам. До того ж НСЗУ збільшить фінансування для ковідних пакетів, тому, що витрати, зокрема на кисень зросли», - наголосила голова облради.

 

До того ж, Президент України доручив апарату Ради національної безпеки і оборони України розробити аналітичний онлайн ресурс, де в онлайн режимі стежать за проблемою в кожному регіоні. Незабаром у цю систему будуть інтегровані дані про кожного сімейного лікаря, кількість підписаних декларацій і кількість вакцинованих серед тих, хто вже підписав декларацію.

 

Також, Ганна Замазеева наголосила, що для оперативного реагування на проблеми, які виникають в області, вона тримає постійний зв'язок з головою Миколаївської ОДА Віталієм Кімом, його профільним заступником Юрієм Гранатуровим, начальником департаменту охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Максимом Безносенко та головою профільної медичної комісії облради Іриною Шабільяновою.

 

Крім того, голова обласної ради акцентувала увагу на роботі МРФПМЦ у якого є можливість розширити кількість ліжок:

 

«Щоб Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр запрацював на повну потужність. Адже там є можливість «довести» реальну кількість ліжкомісць до 280. Також відпрацьовуємо питання щодо залучення додаткового персоналу для цього КНП», - зауважила Ганна Замазєєва.

 

До того ж, вона повідомила що опалювальний сезон у Миколаївській області розпочнеться з 1 листопада. Тарифи будуть збережені на рівні минулого опалювального сезону.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку