54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва відвідала Братську громаду

26.10.2021

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва завітала до Братської громади, де взяла питання утеплення Братської школи на особистий контроль. Обговорила з керівництвом ОТГ проблеми водопостачання та кадрами у районній лікарні. 

 

Про це голова облради написала на своїй сторінці у Фейсбук. 

 

Під час поїздки до Братської громади, одним з питань було утеплення будівлі Братської школи спеціальними теплоізоляційними матеріалами, що дає можливість зменшити витрати на опалення у зимовий час, а також на охолодження влітку. 

 

«Наразі роботи з термосанації призупинені. Це питання взяла на власний контроль. Будемо розбиратися у цьому разом з обласною держадміністрацією та Управлінням капітального будівництва (до якого в мене і так багато питань)», – зауважила Ганна Володимирівна. 

 

Крім цього у Братській ОТГ є проблема з водопостачанням. Громадою вже розроблений проект на будівництво водопроводу. Вартість будівництва – 2,5 млн грн. Оскільки проект не був включений в обласну програму, Ганна Замазєєва планує з’ясувати це питання з Департаментом ЖКГ Миколаївської облдержадміністрації. До того ж, у наступному році, за ініціативи Президента, держава планує виділити понад мільярд гривень на програму питної води. За рахунок цього регіони отримають додатковий ресурс. Тому завдяки цій програмі та співфінансуванню зможемо вирішити подібні проблеми водопостачання в ОТГ області. 

 

Додатково обговорили проблему нестачі кадрів у КНП "Братська центральна районна лікарня". Наразі там працюють 2 спеціалізованих відділення: соматичне та акушерсько-гінекологічно-хірургічне відділення. Цьогоріч вже відремонтували приймальне відділення та встановили новий флюрограф. Зроблено нові пандуси. Планується ремонт східців по всій території лікарні. На даний момент проблемою закладу є брак кадрів.  

 

«Залишається проблема (яка є у багатьох ОТГ) – брак кадрів. Після інтернатури молоді спеціалісти залишають громади та вибирають собі інші місця роботи. Тому потрібно системно підходити до того, щоб медики хотіли залишатись працювати у сільській місцевості», – зауважила Ганна Замазєєва.  

 

Також, вона побувала у новоствореному парку «Містечко мрій», що знаходиться не території громади. Там постійно збирається, як молодь, так і дорослі. Для дітей облаштований новий та яскравий майданчик. Безпечність на території контролюється за допомогою відеоспостереження. Усе було збудовано за рахунок фінансування із трьох джерел: місцевий бюджет, бюджет Вознесенської районної ради та спонсорських коштів.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку