54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва з робочим візитом побувала у Бузькій громаді 

26.10.2021

У п'ятницю, 21 жовтня, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва під час поїздки до Бузької громади завітала до місцевої школи, оглянула хід ремонтних робіт амбулаторії та  побувала у зоні відпочинку «На Скелях». 

 

Про це голова облради написала на своїй сторінці у Фейсбук. 

 

Ганна Замазєєва завітала до Бузької школи, де навчається близько 200 дітей. У минулому році, у рамках програми Президента України «Велике будівництво», було побудовано сучасний, великий і комфортний спортивний зал. Однак через затримку видачі сертифікату від державної інспекції архітектури та містобудування, виникли труднощі з прийняттям в експлуатацію цієї нової зали. Тому голова обласної ради взяла на особистий контроль це питання. 

 

Після вона оглянула хід ремонту Бузької амбулаторії, яку будують вже другий рік поспіль.  

 

«ЇЇ будівництво почалось, ще минулого року і досі не закінчилось. Підрядник просто зник. У цьому місяці Бузька громада повністю перерахувала свою частину фінансування. Але, оскільки ОТГ не є замовником будівництва, контроль за строками його завершення «лежить» на Управлінні капітального будівництва. До речі, поки оглядала об’єкт, підрядник (неочікувано) знайшовся і з понеділка готовий відновити роботи. Також, є велика нестача у медичних кадрах. Хоча громада готова виділити навіть житло», - поділилася голова. 

 

Також Ганна Замазєєва побувала у зоні відпочинку «На Скелях», яка була створена завдяки програмі «DOBRE». За 4 роки співпраці проект вийшов на завершальну стадію облаштування. На місці вже є альтанки для відпочинку, лавки, волейбольний майданчик, будиночок для охорони. Отримано ще багато елементів для облаштування, але проблемою залишається освітлення. Оскільки розвиток туристичних куточків області є вкрай важливим напрямком, голова облради пообіцяла особисто вирішити це питання.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку