54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва відвідала Обласний центр соціально-психологічної допомоги

24.10.2021

22 жовтня, Ганна Замазєєва відвідала Обласний центр соціально-психологічної допомоги у Вознесенську та його відділ - «Притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства за ознакою статі». У ньому шукають захисту жінки з різних куточків області.


Про це голова облради повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

 

З одного боку самовіддані співробітники центру, які роблять все, щоб у тих хто, потрапляє у складні обставини все склалося як найкраще. З іншого - зламані людськи долі, як дорослі так і дитячі. Багато жінок з діточками. Тому при Центрі працює кімната матері та дитини, яка надає послуги тимчасового перебування сім’ям і з новонародженими дітьми.

 

Вона розповіла як довго можна знаходитись у центрі та яку допомогу там надають:

 

«Допомогу отримують жінки, які стикнулися з соціально-економічними та сімейними проблемами, переселенці, торгівлею людьми і, нажаль, насильством в сім’ї. Вони можуть знаходитись у притулку до 90 днів. Центр надає їм юридичну та психологічну допомогу, допомагають й у пошуку роботи. Одноразово у центрі можуть перебувати до 18 осіб», - розповіла Ганна Замазєєва.

 

Насильство над жінками – одна з найпоширеніших соціальних проблем і найжахливіше те, що більш за все страждають діти.

 

«Нещодавно, разом з народними депутатками Оленою Мошенець та Мариною Бардіною, під час їх візиту до Миколаєва, підіймала цю проблему адже найвищою цінністю Держави безумовно є людина її життя і безпека, у тому числі й у родинному колі», - наголосила голова облради.

 

На сьогодні в Миколаївській області вже діють:

⁃ притулок для тих, хто постраждав від домашнього насильства;
⁃ 7 мобільних бригад психологічної підтримки;
⁃ центр соціально-психологічної допомоги для тих, хто став жертвою насильства;
⁃ відділення інтегрованих послуг територіального центру соціального обслуговування.

 

Крім того, 8 громад області і центр соціально-психологічної допомоги загалом отримають більше 8 млн гривень, щоб створити мережу спеціалізованих служб підтримки для постраждалих. А Южноукраїнська ТГ виграла гранд на будівництво денного центру допомоги для таких людей.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку