54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Миколаївська дитяча обласна бібліотека відзначила 100 ювілей

21.10.2021

Учора, 20 жовтня, у Миколаївській обласній бібліотеці для дітей імені В.О. відсвяткувала 100-річний ювілей закладу.

 

За сотню років до бібліотеки прийшло не одне покоління читачів, які, згодом,почали приводити своїх дітей та онуків.

 

Працівники бібліотеки зазначили, що віковий ювілей бібліотеки, безсумнівно - нагода осмислити пройдений шлях, підвести підсумки і визначити вектор руху в майбутнє. 100 років - це величезний період, що вмістив в собі історію країни і міста, бібліотекарів і читачів, книг та їхніх авторів.

 

Привітати бібліотекарів прийшли представники облдержадміністрації, обласної ради, культурних центрів, письменники та книговидавці.

 

З нагоди свята голова постійної комісії з питань науки і освіти Євген Горбуров поздоровив бібліотекарів та передав вітання від голови обласної ради Ганни Замазєєвої:

«Сьогодні у знак поваги, усі члени комісії з питань науки та освіти, хочуть привітати вас з цим святом та висловити повагу до вашого колективу - за вашу працю та те, що ви робите для діточок Миколаївської області. Ми хочемо побажати вам міцного здоров’я, професійних здобутків, щоб ви були взірцем на терені нашої держави»,- наголосив Горбуров.

 

Почесною відзнакою Миколаївської обласної ради ІІ ступеню за заслуги перед Миколаївщиною нагородили Жайворонок Тетяну Анатоліївну, директора Миколаївської обласної бібліотеки для дітей імені В.О.Лягіна. Також, колектив бібліотеки нагородили подяками за вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, популяризацію у світі культурно-мистецької спадщини України, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 100-річчя від дня заснування бібліотеки.

 

З привітаннями виступив і депутат Миколаївської обласної ради Антон Табунщик:

 

«Майже сто років дитяча бібліотека виховує молоді покоління, надає їм необхідну інформацію та знання, якими вони користуються у житті. За цей великий проміжок часу я впевнений, що, якщо добре покопатися в історії, ми знайдемо дуже багато видатних осіб, які всім завдячують тій першій ланці, яку їм надала дитяча бібліотека. Тож побажаємо колективу, керівництву і всім читачам дитячої бібліотеки здоров’я та успіхів»,- привітав колектив бібліотеки депутат.

 

Урочистий захід прикрасили музичні номери за участю студентів Миколаївського фахового коледжу культури.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку