54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва ознайомилась з інфраструктурними об’єктами Галицинівсьої ОТГ

20.10.2021

Сьогодні, 20 жовтня, на запрошення голови Галицинівськой ОТГ Івана Назара голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва ознайомилась з інфраструктурними об’єктиами громади.

 

Про це голова облради написала на своїй сторінці у Facebook.

 

Вона оглянула дві сімейні амбулаторії. Одна з них знаходиться у селі Лимани, і вже почала свою роботу. Друга амбулаторія  ще на стадії будівництва у селі Галіциново.

 

«Приємно, що нові об'єкти, які важливі для людей, відкриваються у Миколаївській області. Амбулаторія у селі Лимани вже може обслуговувати 2250 мешканців громади. Її збудували завдяки президентській програмі «Велике будівництво» із співфінансуванням по освітній субвенції «Сільська медицина»»,- наголосила Ганна Замазєєва.

 

Амбулаторія була побудована за рахунок субвенції з державного бюджету - 5,6 млн грн та субвенції з місцевих бюджетів обласному бюджету на співфінансування – 4,9 млн грн.

 

Будівництво таких медзакладів значно наближає медичну допомогу до населення. Мешканцям не потрібно більше їхати у місто, марнуючи час і гроші на дорогу. Вони мають можливість отримати високоякісні послуги «на місці». Тепер тут працюють два лікарі - терапевт і педіатр, чотири медсестри і двоє працівників персоналу. Відкриття 2 другої амбулаторії у селі Галицинове заплановано до кінця року.

 

Також Ганна Замазєєва відвідала Галицинівський опорний заклад загальної середньої освіти.

 

«Чудовим прикладом втілення у життя програми Першої леді Олени Зеленської «Сучасна школа» є Галицинівський опорний заклад загальної середньої освіти де навчається 278 діточок. Заклад має сучасний харчоблок та розвинену інфраструктуру. Саме цього ми маємо прагнути для кожного освітнього закладу»,- розповіла голова облради.

 

У школі також розпочато будівництво по програмі Президента «Велике Будівництво». Буде здійснено утеплення відмостки та цоколя, ремонт спортивної зали, заміна крівлі над ним та заміна зовнішніх інженерних сітей.

 

Вартість робіт складає 16 млн грн (4,8 млн софінансування місцевий бюджет і 11.2 млн грн субвенція по програмі «Спроможня школа»).

 

Окрім того, вона ознайомились з будівництвом об’їзної автомобільної дороги в обхід Миколаєва. Транспортна артерія з’єднає міжнародні траси з автомобільними дорогами, що ведуть до підприємств морської галузі Корабельного району.

 

«Це суттєво збільшить можливості перевалки вантажів, оптимізує завантаженість автотранспортної мережі Корабельного району і міста в цілому та виведе поток великовагового транспорту за межі міста»,- підкреслила голова облради.

 

Орієнтовна вартість робіт з капітального ремонту чотирьох ділянок автодороги складає більше 1,3 млрд. грн. Роботи тривають, але підрядники відмітили проблемні моменти з нестачею щебня, що суттєво пригальмовує процес будівництва. Незважаючи на це будівництво обіцяють закінчити до кінця року.

 

Галицинівська громада на власному прикладі показує, як злагодженими силами керівництва, влади та депутатів можна отримати якісний результат, направлений на благополуччя мешканців.

Липень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку