54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Мешканці Миколаївщини повинні отримувати високоякісні медичні послуги

20.10.2021

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва під час зустрічі привітала нового керівника з призначенням на посаду та обговорила з ним пріоритетні напрями та завдання, по якім буде працювати департамент:

- формування цілісного Миколаївського госпітального округу зі структуруванням лікувальних установ та розробка чітких маршрутів пацієнта. Це посприяє ефективному розподілу коштів НСЗУ;

- програма медичних гарантій по НСЗУ повинна виконуватися на 100 відсотків, а мешканці Миколаївської області отримувати, в першу чергу, висококваліфіковану, своєчасну, професійну допомогу;

- миколаївці не повинні їхати на лікування в інші області, а наші медичні установи повинні на рівних конкурувати з медичними закладами, в тому числі закордонними;

- Миколаївщина повинна бути привабливою для медичних працівників, які мають гідні умови роботи і високотехнологічне, сучасне обладнання. Тільки так ми зможемо конкурувати в усіх напрямах - хірургія, терапія, інфаркти, онкологія тощо.

- насичення лікувальних закладів сучасним діагностичним обладнанням, яке має забезпечити якісну діагностику пацієнтів. Зокрема, високоякісне КТ повинно найближчим часом з’явитися у нашій обласній дитячій лікарні.

Ганна Замазєєва відмітила, що важливим є концентрація на розвиток галузей медицини, які в Миколаївській області і не були до цього достатньо розвинені - це у першу чергу трансплантація, як доросла, так і дитяча. «Створення Південного центру дитячої онкології – одне з пріоритетних завдань, виконання якого дозволить нам обслуговувати весь південь України – Миколаївську, Херсонську, Одеську, та, навіть Кіровоградську області. Аналогічне питання і по активізації дорослої трансплантології, яка сьогодні в інших областях розвивається вже і в районних лікарнях. На жаль у нас в цьому напряму не було ніякого руху і наші громадяни були вимушені їхати в інші регіони», - зазначила Ганна Замазєєва.

Окрім того, під час зустрічі, обговорили ситуацію з викликами, пов’язаними із коронавірусом. Зокрема, зупинилися на необхідних заходах, спрямованих на популяризацію вакцинації. Адже третя хвиля коронавірусу - це «хвиля невакцинованих людей».

Згідно з інформацією, озвученою Максимом Безносенко, сьогодні 98% хворих, які знаходяться в реанімаційних відділеннях - невакциновані. Тому що ті, хто зробив щеплення мають значно легший перебіг хвороби.

Також, за наявною в управлінні охорони здоров’я інформацією і розвінчуючи міфи про відсутність місць для госпіталізації - місць вистачає. Якщо кількість пацієнтів буде зростати, то, як запевнив новопризначений очільник управління, є можливість розгортання другої черги медичних установ, а надалі й третій.

«Ми всі повинні докласти зусиль для того, щоб цього не було потрібно. Тож, вакцинуйтеся!», - підкреслила Ганна Замазєєва.

 

Довідка

Максим Безносенко - лікар онкогінеколог.

У 2000 році закінчив Вінницький Державний медичний університет імені Пирогова. З 2000 по 2002 - інтернатура за фахом «Акушерство і гінекологія» на базі Миколаївського обласного онкологічного диспансеру.

З 2002 по 2004 лікар онкогінеколог в гінекологічному відділенні Миколаївського онкологічного диспансеру. З 2004 по 2007 рр. аспірантура за фахом «онкологія» в Інституті онкології АМН України в Києві.

З 2008 року - лікар онкогінеколог вищої категорії гінекологічного відділення Миколаївського обласного онкологічного диспансеру. Член Асоціації онкогінекологів України, Асоціації онкогінекологів Європи. У 2016 році присвоєно звання «Заслужений лікар України».

 

 

Липень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку