54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Голову Миколаївської обласної ради Вікторію Москаленко відзначено подякою Всеукраїнського об’єднання військово-патріотичних організацій

29.05.2018

Голову Миколаївської обласної ради Вікторію Москаленко відзначено подякою Всеукраїнського об’єднання військово-патріотичних організацій за допомогу та сприяння у проведенні Всеукраїнського інструкторсько-методичного семінару "Кузня Захисників України".

 

         " Хочу сказати, що проведення таких заходів сприяє узагальненню та популяризації досвіду військово- патріотичного виховання підростаючого покоління в усіх областях України. Семінар "Кузня Захисників України" збирає під одним дахом керівників та представників військово-патріотичних гуртків і клубів, учасників Антитерористичної операції і молодь. Дякую ініціаторам семінару, адже вони не на словах, а на ділі формують у вихованцях національну самосвідомість, повагу до цінностей країни- її історії та культури у зв’язці із фізичною та військовою підготовкою",- зазначила Вікторія Москаленко.

         Нагадаємо, семінар "Кузня Захисників України" відбувся у Миколаєві у квітні поточного року. Цього разу темою зібрання було обрано "Історію Українського Вояцтва". Гості семінару взяли участь у серії лекційних та практичних  занять.  Серед організаторів заходу Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій, ГО “Територіальна Козацька громада м. Миколаєва”  при підтримці Управління з питань молоді та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації та МНУ iм. В.О.Сухомлинського.У Миколаєві побували  керівники військово -патріотичних організацій, клубів, комунальних установ по вихованню молоді із Київської, Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської, Хмельницької, Полтавської, Херсонської областей.

         За наказом Президента Міжнародної Федерації Бойового Гопака Володимира Степановича Пилата і на запрошення Отамана Територіальної козацької громади м. Миколаєва – Сергія Параскуна частиною заходу стали представники Хмельницької обласної Федерації Бойового Гопака – Андрій Томусяк та Дмитро Янушевський; ГО Школа Бойового Гопака ШТОРМ (Одеса)  – Михайло Жолобок .У рамках семінару представники МФБГ провели лекцію-презентацію “Бойовий гопак – національний вид спорту” та  показовим виступом взяли участь  у  відкритті військово-патріотичного зібрання. .

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку