54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

Голову Миколаївської обласної ради Вікторію Москаленко відзначено подякою Всеукраїнського об’єднання військово-патріотичних організацій

29.05.2018

Голову Миколаївської обласної ради Вікторію Москаленко відзначено подякою Всеукраїнського об’єднання військово-патріотичних організацій за допомогу та сприяння у проведенні Всеукраїнського інструкторсько-методичного семінару "Кузня Захисників України".

 

         " Хочу сказати, що проведення таких заходів сприяє узагальненню та популяризації досвіду військово- патріотичного виховання підростаючого покоління в усіх областях України. Семінар "Кузня Захисників України" збирає під одним дахом керівників та представників військово-патріотичних гуртків і клубів, учасників Антитерористичної операції і молодь. Дякую ініціаторам семінару, адже вони не на словах, а на ділі формують у вихованцях національну самосвідомість, повагу до цінностей країни- її історії та культури у зв’язці із фізичною та військовою підготовкою",- зазначила Вікторія Москаленко.

         Нагадаємо, семінар "Кузня Захисників України" відбувся у Миколаєві у квітні поточного року. Цього разу темою зібрання було обрано "Історію Українського Вояцтва". Гості семінару взяли участь у серії лекційних та практичних  занять.  Серед організаторів заходу Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій, ГО “Територіальна Козацька громада м. Миколаєва”  при підтримці Управління з питань молоді та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації та МНУ iм. В.О.Сухомлинського.У Миколаєві побували  керівники військово -патріотичних організацій, клубів, комунальних установ по вихованню молоді із Київської, Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської, Хмельницької, Полтавської, Херсонської областей.

         За наказом Президента Міжнародної Федерації Бойового Гопака Володимира Степановича Пилата і на запрошення Отамана Територіальної козацької громади м. Миколаєва – Сергія Параскуна частиною заходу стали представники Хмельницької обласної Федерації Бойового Гопака – Андрій Томусяк та Дмитро Янушевський; ГО Школа Бойового Гопака ШТОРМ (Одеса)  – Михайло Жолобок .У рамках семінару представники МФБГ провели лекцію-презентацію “Бойовий гопак – національний вид спорту” та  показовим виступом взяли участь  у  відкритті військово-патріотичного зібрання. .

Видео
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку