54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

Голову Миколаївської обласної ради Вікторію Москаленко відзначено подякою Всеукраїнського об’єднання військово-патріотичних організацій

29.05.2018

Голову Миколаївської обласної ради Вікторію Москаленко відзначено подякою Всеукраїнського об’єднання військово-патріотичних організацій за допомогу та сприяння у проведенні Всеукраїнського інструкторсько-методичного семінару "Кузня Захисників України".

 

         " Хочу сказати, що проведення таких заходів сприяє узагальненню та популяризації досвіду військово- патріотичного виховання підростаючого покоління в усіх областях України. Семінар "Кузня Захисників України" збирає під одним дахом керівників та представників військово-патріотичних гуртків і клубів, учасників Антитерористичної операції і молодь. Дякую ініціаторам семінару, адже вони не на словах, а на ділі формують у вихованцях національну самосвідомість, повагу до цінностей країни- її історії та культури у зв’язці із фізичною та військовою підготовкою",- зазначила Вікторія Москаленко.

         Нагадаємо, семінар "Кузня Захисників України" відбувся у Миколаєві у квітні поточного року. Цього разу темою зібрання було обрано "Історію Українського Вояцтва". Гості семінару взяли участь у серії лекційних та практичних  занять.  Серед організаторів заходу Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій, ГО “Територіальна Козацька громада м. Миколаєва”  при підтримці Управління з питань молоді та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації та МНУ iм. В.О.Сухомлинського.У Миколаєві побували  керівники військово -патріотичних організацій, клубів, комунальних установ по вихованню молоді із Київської, Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської, Хмельницької, Полтавської, Херсонської областей.

         За наказом Президента Міжнародної Федерації Бойового Гопака Володимира Степановича Пилата і на запрошення Отамана Територіальної козацької громади м. Миколаєва – Сергія Параскуна частиною заходу стали представники Хмельницької обласної Федерації Бойового Гопака – Андрій Томусяк та Дмитро Янушевський; ГО Школа Бойового Гопака ШТОРМ (Одеса)  – Михайло Жолобок .У рамках семінару представники МФБГ провели лекцію-презентацію “Бойовий гопак – національний вид спорту” та  показовим виступом взяли участь  у  відкритті військово-патріотичного зібрання. .

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку