54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

29 ТРАВНЯ 2018 РОКУ ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

29.05.2018

29 травня 2018 року відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму.

Депутати розглянули питання про Стратегію розвитку охорони здоров’я в області з урахуванням реформування галузі, про основні напрями використання коштів медичної субвенції з державного бюджету. Активно обговорювалися питання щодо формування спроможних мереж надавачів первинної медичної допомоги з урахуванням не лише наявних ресурсів, але й перспектив розвитку територій. Важливою умовою реформи первинної мережі є те, що медичні заклади зможуть приєднатися до реформи тільки групами (одразу весь район, місто, ОТГ) через особливість фінансування. Тому, паралельно з процесом автономізації, опрацьовується створення спроможної мережі закладів охорони здоров’я. На контролі залишаються питання створення госпітальних округів та формування госпітальних рад.

В центрі уваги депутатів профільної постійної комісії обласної ради питання щодо оснащення закладів охорони здоров'я первинної медико-санітарної допомоги обладнанням та устаткуванням відповідно до типових табелів, їх забезпечення необхідними приміщеннями, транспортними засобами, лікувально-діагностичною апаратурою, необхідними лікарськими препаратами тощо,збереження центральних районних лікарень, кадрового забезпечення закладів охорони здоров’я області.

Велику увагу постійна комісія приділила аналізу виконання заходів Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року. За результатами вивчення депутати запропонували облдержадміністрації внести зміни до програми, зокрема: збільшити фінансування на виплату щомісячної матеріальної допомоги учасникам бойових дій у роки Другої світової війни до 1,5 тис. грн. на одну особу щомісяця; на виплату щомісячної матеріальної допомоги ветеранам війни – визволителям Миколаївської   області   від   фашистських   загарбників до   2,0 тис. грн. на одну особу; передбачити кошти на допомогу сім’ям у яких виховуються 5 і більше дітей (500 грн. на кожну дитину, 1,0 тис. грн. батькам); передбачити кошти на щомісячну матеріальну допомогу особам, яким виповнюється 100 і більше років (500 грн. на кожну особу щомісячно).

Депутати звернули увагу відповідних органів виконавчої влади на недопущення випадків оформлення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства сім’ям загиблих учасників бойових дій, які брали участь у антитерористичній операції на сході України, за рахунок земель пасовищ та без необхідного узгодження з органами місцевого самоврядування.

 

Вересень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку