54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Петра Кизима призначено в. о. генерального директора Миколаївського аеропорту

28.09.2021

У вівторок, 28 вересня, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замаєєва та голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім поспілкувались з новопризначеним виконуючим обов’язки генерального директора КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» Петром Кизимом.

 

Обговоривши ряд важливих питань стосовно подальшої роботи Миколаївського аеропорту, акцентували увагу на збереженні попередніх напрацювань та примноження цих здобутків. Голова облради зазначила, що потрібно розробити першочергові, оперативні стратегічні цілі та завдання.

 

«У нас є стратегія розвитку по відкриттю нових пасажирських напрямків. Наразі у аеропорта є укладений контракт з авіакомпанією Turkish Airlines і сподіваємось, що у подальшому до нас будуть приєднуватись інші компанії світу для співпраці. Також ми бачимо розвиток аеропорту, як серйозного логістичного хаба з урахуванням високої конкурентності у галузі авіаперевезень. І, наступний момент, це стратегічний розвиток аеропорту. Ми додатково звернемося за допомогою з боку держави по програмі розвитку регіональних аеропортів для надання фінансування на розвиток інфраструктури нашого аеропорту на наступний рік. Відповідно, ми, як регіональна влада будемо надавати всіляку підтримку підприємству як власник», – зауважила Ганна Замазєєва.

 

Віталій Кім зазначив, що випробувальний термін складає шість місяців, для того, щоб була можливість встигнути проаналізувати роботу підприємства, продумати план його розвитку та вже показати перші результати.

 

У свою чергу, Петро Кизим запевнив, що вже має бачення розвитку Миколаївського аеропорту та надасть свої пропозиції найближчим часом.

 

«Наразі ми розглядаємо всі проблемні питання аеропорту для того, щоб якнайскоріше їх вирішити та продовжити розвиватися. Жителі Миколаївської області мають користуватися своїм домашнім комфортним аеропортом і ми зробимо все можливе для цього», - повідомив в. о. гендиректора аеропорту.

 

Петро Кизим був призначений розпорядженням голови Миколаївської облдержадміністрації Віталія Кіма від 24.09.2021 № 279-рк, згідно з яким, 25 вересня вже приступив до виконання своїх обов’язків.

       

Довідково: Петро Кизим у 1999 році завершив Київський міжнародний інститут інженерів цивільної авіації. З 2013 року по 2019 рік працював заступником генерального директора з наземного та пасажирського обслуговування в ТОВ «МАСТЕР-АВІА», а потім на цьому ж підприємстві працював до 2020 року заступником гендиректора з операційної діяльності. Останнім місцем роботи Петра Кизима було КП МА «Київ» (Жуляни) ім. Ігоря Сікорського, де він обіймав посаду радника генерального директора з наземного обслуговування (за сумісництвом).

 

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку