54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Миколаївський російський драматичний театр активно бере участь у культурному житті України

22.09.2021

З 5 по 22 вересня Миколаївський академічний художній російський драматичний театр надихав своїми виставами глядачів у південних містах України.

 

Під час гастролів колектив театру відвідав Нову Каховку у Херсонській області з трагікомедією “Станція, або Розклад бажань на завтра”. А ще зіграв на сцені Криворізького академічного міського театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка виставу "Тев’є-молочник" Григорія Горіна за творами Шолом-Алейхема. Крім цього, на 15-му Всеукраїнському спортивно-терапевтичному таборі Міжнародної Антинаркотичної Асоціації (МАА) у Миколаєві відбувся показ вистави «Сповідь».

 

Також, театр взяв участь у II обласному відкритому фестивалі театрального мистецтва "Театральна брама" у Маріуполі. На сцені Донецького академічного театру драми та комедії колектив МАХРДТ представив виставу Н.Нежданої «Коли повертається дощ», режисера-постановниці Катерини Богданової. А вистава «Коли повертається дощ» була нагороджена дипломом фестивалю "Театральна брама", вразивши журі та зібравши повний зал глядачів.

 

До того ж, у рамках XXIII міжнародного театрального фестивалю "Мельпомена Таврії" на сцені Миколаївського російського драматичного театру була представлена вистава нашого театру “Homo Ludens” Т. Ільєвського. У свою чергу Хмельницький академічний музично-драматичний театр ім. Старицького познайомив поціновувачів мистецтва з виставою "Ой не ходи, Грицю, та й на вечорниці". До того ж представники ради ветеранів відвідали цю виставу безкоштовно. А наш російський драмтеатр нагородили дипломом лауреату XXIII міжнародного театрального фестивалю "Мельпомена Таврії".

 

Сьогодні колектив театру запрошений до Кіровограду на 51-е Всеукраїнське свято театрального мистецтва “Веселі самоцвіти”, де представить трагікомедію Г.Горіна за творами Шолом-Алейхема «Тев’є-молочник».

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку