54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

У громаді на Миколаївщині волонтери шиють постільну білизну та подушки для лікарні

16.09.2021

У Миколаївській області волонтери громадської організації «Віват» передали медичному персоналу Снігурівської лікарні 120 комплектів постільної білизни та 50 подушок.

 

Про це Укрінформу повідомили у Програмі «U-LEAD з Європою».

 

Зокрема, зазначається, що постільну білизну та подушки пошили активісти Снігурівської територіальної громади в рамках реалізації проєкту «Допоможемо. Підтримаємо. Пошиємо: підтримка закладів охорони здоров'я в боротьбі з COVID-19 шляхом пошиття захисних масок, халатів, постільної білизни та подушок», який реалізується за підтримки U-LEAD з Європою.

 

Як повідомила представниця ГО «Віват» Тамара Дирда, раніше до медзакладу вже передали 50 комплектів білизни. Тож із поставленим завданням виготовити 170 комплектів постільної білизни впоралися. Тепер волонтери будуть шити 800 захисних халатів для медиків.

 

В рамках реалізації проєкту в приміщенні будинку культури облаштували швейну майстерню, де збираються волонтери та активісти громади.

 

«Допомога медикам місцевої лікарні під час пандемії згуртувала жителів громади та об'єднала їх у реалізації спільного проєкту. Такий досвід співпраці влади та громадськості стане в нагоді на шляху здійснення перетворень, спрямованих на поліпшення якості життя в громадах для усіх їх мешканців та сприяння сталому розвитку громад в умовах протидії поширенню коронавірусної інфекції та боротьби з її наслідками», - зазначив керівник Регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» у Миколаївській області Олег Ільницький.

 

Снігурівська територіальна громада – одна з 17 громад України, які перемогли у конкурсі проєктів «Волонтерство в громаді», організованому Програмою «U-LEAD з Європою». Проєкт реалізується місцевою ГО «Віват» у співпраці зі Снігурівською міською радою. Його метою є розбудова волонтерського руху в громаді для допомоги медичним працівникам та вразливим групам жителів у боротьбі з наслідками пандемії COVID-19.

 

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

 

https://cutt.ly/PEw27RC 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку