54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Добудова хоспісу, шкільні їдальні та системи очистки води: Ганна Замазєєва відвідала Баштанський район

14.09.2021

Голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва у рамках робочого візиту відвідала Баштанський район.


Про це вона повідомила на своїй сторінці у соцмережі Facebook.


На початку Ганна Замазєєва побувала у КНП «Баштанська багатопрофільна лікарня». Там вона оглянула умови для пацієнтів, а також ознайомилась з ремонтом приймального відділення та недобудованою будівлею для хоспісу. А за підсумком провела нараду з місцевою владою, стосовно пошуку джерел фінансування для закінчення ремонтних робіт у лікарні найближчим часом.


«Проблемні питання (які взяли на контроль та деякі вирішували прямо на місці): невідкладне завершення ремонту приймального відділення! Це вкрай важливо, особливо зараз – під час пандемії. Проєктом передбачено два входи. Це забезпечить прийом інфекційних хворих по всім стандартам МОЗа. Не меншої уваги потребує хоспіс на території лікарні. Він вже 5 років залишається недобудованим. Паліативна допомога – обов’язкова медична послуга в кластері багатопрофільних лікарень, що надасть змогу збільшити кількість медичних послуг та пакетів НСЗУ», – зазначила голова Миколаївської обласної ради.


https://cutt.ly/oW29q4X

Крім цього, Ганна Замазєєва перевірила стан харчоблоків та забезпечення питною водою три школи Баштанського району – Березнегуватську ЗЗСО І-ІІІ ст., Широківську ЗОШ та Явкинську ЗОШ. Голова облради підкреслила важливість здорового харчування для дітей та належних умов їдалень.


«Здоров'я дітей – найважливіше, що може бути. А забезпечення школярів якісним харчування позитивно впливає на рівень навчання. Їдальня повинна бути тим місцем, куди приємно приходити та перепочивати від уроків, при цьому годуючись смачною та збалансованою їжею. Є їдальні, які потребують переоснащення. А завдяки реформі системи харчування у школах, розпочатої за ініціативи Олени Зеленської, відновлення харчоблоків буде відбуватися за рахунок субвенцій», – зауважила Ганна Замазєєва.


До того ж, голова обласної ради підкреслила результативність мікропроєктів, на які виділялися кошти з обласного бюджету. Ці програми мали цільове призначення, тому допомагали вирішувати за короткий час нагальні питання для територіальних громад.


«Широківська ЗОШ взяла участь у програмі і виграла проєкт на ремонт харчоблоку, який на сьогодні вже на завершальній стадії. Інші навчальні заклади забезпечені харчоблоками та вимагають тільки часткової модернізації. Побачивши реальні результати роботи мікропроєктів, планую ініціювати збільшення коштів у рамках цієї програми на наступний рік», – наголосила Ганна Замазєєва.


Також, вона обговорила питання стосовно забезпечення питною водою школи району з соціально-відповідальним бізнесом, який готовий допомогти у вирішенні цієї проблеми та придбати систему очищення води. А місцева влада запевнила, що виділить додаткові кошти для належного утримання дороговартісного обладнання у школах тергромад.


https://cutt.ly/0W29iUl

На останок, голова Миколаївської облради відвідала одну з компаній Агроф'южн на Миколаївщині. Підприємство займається вирощуванням та переробленням томатів для виробників соків, кетчупів і томатних соусів у всьому світі. Вона акцентувала увагу, що завдяки прикладам успішного бізнесу наша область стає все більше привабливою для інвесторів.


«Такі компанії забезпечують жителів області робочими місцями, сплачують податки у місцеві бюджети для подальшого розвитку тергромад та приймають активну участь у соціальному житті. Впевнена, що інвестиції та взаєморозуміння між соціально-відповідальним бізнесом і територіальними громадами, де знаходяться їх заводи, дадуть ще більше вагомих результатів для нашого регіону», – відмітила Ганна Замазєєва.


https://cutt.ly/KW29tLM

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку