54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

На комісії з питань молоді і спорту обговорили підготовку олімпійців та встановлення пам’ятника на місці Адміралтейського собору

13.09.2021


9 вересня пройшло засідання постійної комісії з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності.

 

Під час наради розглянули звернення голови комісії Євгена Горбурова, щодо кризи у розвитку олімпійських видів спорту області. А також, відсутності належного рівня підготовки спортсменів, тренерів та спортивної бази. Тому комісія рекомендувала розглянути ефективність роботи НОК України в області, провести нараду з тренерами, проаналізувати розвиток олімпійських видів спорту в області та винести це питання на сесію.

 

Крім цього, надійшло прохання від депутатки Березнегуватської селищної ради стосовно перевірки «гуртожитку» при Кавказькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Там навчаються діти, переважно, із сімей з складними життєвими обставинами. На думку місцевих мешканців, цей заклад не відповідає вимогам чинного законодавства. Було прийнято рішення рекомендувати робочій групі повторно перевірити факти, що наведені у зверненні. У разі виявлення порушень звернутися до відповідних органів.

 

З проханням відремонтувати дах у Лукянівській ЗОШ звернулась депутатка Привільненської сільської ради. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» було рекомендовано звернутися до Привільненської сільської ради та розглянути питання на сесії. Також, взяти участь в обласному щорічному конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування, щоб вирішити це питання.

 

Перше місце серед втрачених пам’яток Миколаївщини займає Адміралтейський собор. Відомо, що на території храмового подвір’я поховані священики. Саме тому було вирішено встановити пам’ятний знак на місці колишнього Адміралтейського собору.

 

Також розглянули звернення бібліотечної асоціації, яка стурбована скороченням чисельності бібліотек та персоналу закладів. З метою їх збереження було рекомендовано провести нараду за участі керівників бібліотек області для обговорення питань розвитку бібліотечних закладів в умовах децентралізації.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку