54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Підтримка громад у розвитку велоінфраструктури: розпочинається програма від U-LEAD

13.09.2021

Програма «U-LEAD з Європою» відбере 12 громад з шести областей України для навчання і підтримки у розвитку велоінфраструктури.

 

Що це?

Можливість для громад за підтримки досвідченого експерта, працюючи в робочій групі з обміну досвідом, з колегами з інших громад, розробити власну схему та програму розвитку веломережі. Крім того, громади матимуть можливість розробити власні проєкти розвитку велотранспорту, які зможуть отримати підтримку Програми «U-LEAD з Європою».  

Програма впроваджуватиметься онлайн та включатиме: навчальний компонент, можливість обміну досвідом із колегами з громад, що вже сформували мережі, віртуальний візит в одну з таких громад, консультативну підтримку експерта на етапі планування веломережі, зустріч з обміну досягненнями.

Після завершення навчання, розробки схем та програм розвитку веломереж  відібрані  громади матимуть можливість отримати підтримку для реалізації спільних проектів.

Для кого?

Для участі у програмі буде відібрано 12 територіальних громад, населення яких не перевищує 50 тис жителів. До участі у програмі запрошуються громади із Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Волинської, Рівненської, Тернопільської областей.

Ми заохочуємо до участі громади, які у перспективі зможуть розробити спільні проєкти.

Чому саме ця програма?

«U-LEAD з Європою» пропонує:

  • дізнатись більше про розвиток сталої мобільності в Україні та сучасні можливості для громад,
  • враховуючи досвід та напрацювання колег із інших громад, обмінятись досягненнями щодо створення велоінфраструктури та розвитку сталої мобільності,
  • можливість втілити на практиці одержані знання щодо розвитку велоінфраструктури;
  • менторську підтримку експерта.

Коли?

З листопада 2021 до квітня 2022 року (зустріч з презентації результатів у квітні 2022 року). Усі заходи відбуватимуться виключно онлайн і є безкоштовними для учасників.

Як взяти участь?

Для участі у відборі необхідно заповнити форму (ЗАВАНТАЖИТИ) та до 18.00 24 вересня 2021 року надіслати її на адресу: regops.u-lead@giz.de , в темі повідомлення вказавши «Веломережа, назва громади та область». Участь у програмі безкоштовна.

 

https://cutt.ly/VW1EI3w

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку