54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: 73 морський центр СпП до кінця року отримає сонячні панелі без використання бюджетних коштів

09.09.2021

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва допомогла вирішити проблему встановлення сонячних панелей у 73 морському центрі СпП ім. кошового отамана Антіна Головатого.


Про це вона повідомила на своїй сторінці у соцмережі Facebook.


Голова облради зазначила, що на встановлення панелей і заміну усіх електромереж взагалі не використовувались бюджетні кошти. Також вона зустрілась з командувачем ССО ЗСУ генерал-майором Григорієм Галаганом стосовно початку монтажних робіт на острові Майський.


«Як і обіцяла, 73 морський центр спецоперацій вже до кінця року отримає сонячні панелі з накопичувачами. Також обговорила з командувачем ССО ЗСУ генерал-майором Григорієм Галаганом усі нюанси стосовно початку робіт з встановлення сонячних панелей. Зауважу, що на це не буде використано жодної бюджетної копійки!», – наголосила Ганна Замазєєва.


Ще у кінці травня цього року Ганна Замазєєва, поспілкувавшись з керівництвом центру та військовослужбовцями елітного підрозділу, дізналася про низку питань у яких потрібна допомога. Одне з таких – встановлення сонячних панелей з накопичувачами на о. Майський. На сьогодні вже розроблена проєктна документація, яка передбачає встановлення усього необхідного високоякісного обладнання (зокрема й електронакопичувачів з запасом на три доби) і заміну усіх електромереж. У тому числі і в казармах.


«Мало хто вірив, що мені вдасться хоча б зрушити з місця цю проблему. Але чисельні перемовини, пошук варіантів, порозуміння з відповідальним бізнесом, що усвідомлює важливість підтримки обороноздатності країни, дали свій результат! Реалізація проєкту дасть можливість автономного функціонування наявної на об’єкті інфраструктури. Підкреслю ще раз – все буде зроблено без використання бюджетних коштів!», – зазначила Ганна Замазєєва.


Крім цього, голова обласної ради має домовленості з підрядною організацією, яка вже готова до кінця року реалізувати цей проєкт.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку