54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«Миколаївці на захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» 24 травня у Миколаївському краєзнавчому музеї «Старофлотські казарми» відкрилась виставка присвячена подіям на Сході України

24.05.2018

23 травня українці відзначали День Героїв. Протягом декількох днів жителі країни віддають данину шани і поваги подвигу тих, хто ціною власного життя і жертовності демонстрував багато років тому і демонструє сьогодні щире прагнення народу України жити у незалежній, самостійній, соборній, вільній і демократичній країні – українських козаків, січових стрільців, холодноярівців, воїнів Армії УНР та УПА, Героїв Небесної Сотні та учасників війни на Сході держави.

            24 травня у Миколаївському краєзнавчому музеї «Старофлотські казарми» відкрилась виставка «Миколаївці на захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», присвячена подіям на Сході України. Основу експозиції складають особисті речі військовослужбовців,трофеї із зони проведення Антитерористичної операції, документи та нагороди учасників АТО.

            «Символічно, що саме у ці дні ми з Вами зібрались тут щоб вшанувати сучасних Героїв, учасників бойових дій на Сході України. Також символічно, що сьогодні відкривається музей АТО, завдячуючи нашим волонтерам і учасникам тих подій. Дійсно, в області має бути такий осередок, який допомагатиме всім нам поринути у сувору реальність і пам’ятати – в Україні іде війна. Є родини,є діти, які втратили своїх батьків, дружини-чоловіків, а матусі-синів»,- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко під час урочистої церемонії.

Цього ж дня п’ятьом родинам військовослужбовців – учасників АТО було вручено сертифікати на нове житло. Їх передали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, керівники фракцій політичних партій у Миколаївській обласній раді та Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

« Програма «Турбота», яку ми зробили, дала можливість минулого року виплатити 7,5 мільйонів гривень, які пішли на практичне закриття всієї черги. Цього року ми допрацювали разом з депутатами обласними та міськими, об’єднали зусилля і на сьогоднішній день у нас черга відсутня. Ми не робили з цього пафосу, не показували цього на всю країну, але програма дійсно унікальна. Я дуже хотів би, щоб всі регіони держави взяли її за основу і запроваджували у себе»,- акцентував голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко. Попередньо сертифікати на 35 квартир вже було вручено власникам. 24 травня в урочистій обстановці передали п’ять сертифікатів.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку