54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«Освіта, соціальний захист та охорона здоров’я у процесі реалізації реформ»,- за ініціативою Вікторії Москаленко у Коблевому обговорили актуальні аспекти реалізації реформи децентралізації.

24.05.2018

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко спільно із Центром розвитку місцевого самоврядування ініціювала проведення у Коблевому Березанського району дводенного заходу семінару « Координаційна нарада за участі депутатів обласної та районних рад з актуальних питань впровадження реформи децентралізації у Миколаївській області». На запрошення Вікторії Вікторівни фахові рекомендації учасникам семінару надав Юрій Ганущак, експерт Центрального офісу реформ при Мінрегіоні.

                « Ця людина – реформатор. Він допомагає нам впроваджувати реформи , у тому числі і децентралізації,.Сьогодні у першу чергу ми повинні отримати відповіді на запитання стосовно змін в освіті, соціальному захисті та медицині у рамках запровадження реформи децентралізації. За моєї ініціативи у нас в області відбулось засідання розширеної президії обласної ради і теж за участі Юрія Ганущака. Нарада була присвячена питанням освітніх та медичних округів. На 50% наших запитань ми відповіді отримали. Час пройшов і виникла нагальна необхідність всім разом іще раз обговорити актуальні аспекти децентралізації»,- зазначила Вікторія Москаленко.

Протягом двох днів учасники семінару обговорювали питання розробки та внесення змін у перспективний план формування об’єднаних громад, виклики реформи децентралізації і шляхи їх подолання, особливості міжбюджетних відносин та виконання місцевих бюджетів у поточному році, аспекти реформування освітянської та медичної галузей, особливості налагодження ефективного соціального захисту в ОТГ, власними успіхами з колегами поділилися керівники Веселинівської та Баштанської об’єднаних територіальних громад.

Серед спікерів дводенного семінару- Валентин Бойко, директор Миколаївського Центру розвитку самоврядування, Юлія Кірвас, експерт з питань місцевих фінансів Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, Олена Удовиченко, директор департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Оксана Баланська, начальник обласного центру здоров’я, Іван Рубський, голова Баштанської об’єднаної територіальної громади, Інна Долгокерова заступник голови Веселинівської ОТГ, представники Коблевської ОТГ.

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Травень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку