54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

«Освіта, соціальний захист та охорона здоров’я у процесі реалізації реформ»,- за ініціативою Вікторії Москаленко у Коблевому обговорили актуальні аспекти реалізації реформи децентралізації.

24.05.2018

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко спільно із Центром розвитку місцевого самоврядування ініціювала проведення у Коблевому Березанського району дводенного заходу семінару « Координаційна нарада за участі депутатів обласної та районних рад з актуальних питань впровадження реформи децентралізації у Миколаївській області». На запрошення Вікторії Вікторівни фахові рекомендації учасникам семінару надав Юрій Ганущак, експерт Центрального офісу реформ при Мінрегіоні.

                « Ця людина – реформатор. Він допомагає нам впроваджувати реформи , у тому числі і децентралізації,.Сьогодні у першу чергу ми повинні отримати відповіді на запитання стосовно змін в освіті, соціальному захисті та медицині у рамках запровадження реформи децентралізації. За моєї ініціативи у нас в області відбулось засідання розширеної президії обласної ради і теж за участі Юрія Ганущака. Нарада була присвячена питанням освітніх та медичних округів. На 50% наших запитань ми відповіді отримали. Час пройшов і виникла нагальна необхідність всім разом іще раз обговорити актуальні аспекти децентралізації»,- зазначила Вікторія Москаленко.

Протягом двох днів учасники семінару обговорювали питання розробки та внесення змін у перспективний план формування об’єднаних громад, виклики реформи децентралізації і шляхи їх подолання, особливості міжбюджетних відносин та виконання місцевих бюджетів у поточному році, аспекти реформування освітянської та медичної галузей, особливості налагодження ефективного соціального захисту в ОТГ, власними успіхами з колегами поділилися керівники Веселинівської та Баштанської об’єднаних територіальних громад.

Серед спікерів дводенного семінару- Валентин Бойко, директор Миколаївського Центру розвитку самоврядування, Юлія Кірвас, експерт з питань місцевих фінансів Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, Олена Удовиченко, директор департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Оксана Баланська, начальник обласного центру здоров’я, Іван Рубський, голова Баштанської об’єднаної територіальної громади, Інна Долгокерова заступник голови Веселинівської ОТГ, представники Коблевської ОТГ.

Події

В рамках відзначення 102-ї річниці Дня пам’яті героїв Крут 29 січня 2020 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героїв Небесної Сотні (у сквері Ради Європи, вул. Садова).

Оголошення Читати всі
2020-01-20
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується продовження конкурсу до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Січень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23
24 25
26 27 28 29 30 31  
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку