54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

«Сім футів під кілем українському суднобудуванню»,- Миколаївську область з робочим візитом відвідав Президент Петро Порошенко

23.05.2018

23-го травня Миколаївську область з робочим візитом відвідав Президент України Петро Порошенко. У першій половині дня він відвідав сільськогосподарське підприємство «Нібулон».

            « Нібулон є символом відродження суднобудівної промисловості України. Керівник підприємства, Герой України Олексій Вадатурський є людиною, яка у надскладних умовах забезпечує випереджаючий розвиток економіки України. Кардинально змінює підходи до ведення бізнесу, створює робочі місця, забезпечує створення величезного експортного потенціалу держави, модернізує інфраструктуру»,- зазначив Глава держави.

За словами президента протягом останнього часу українська економіка демонструє показники зростання. Так у першому кварталі 2018 року ця цифра склала 3,1 %. І це стало можливим у тому числі за рахунок стабільної роботи ТОВ СП «Нібулон».

            Під час перебування у Миколаєві Петро Порошенко заявив про підтримку суднобудівної галузі. Глава держави публічно підписав закон «Про підтримку суднобудування України»

            «Хочу наголосити, що цим законом вносяться зміни до митного кодексу, щодо збереження та розвитку вітчизняної суднобудівної галузі. Закон підписано. І ми бажаємо сім футів під кілем українському суднобудуванню»,- наголосив Президент України .

            Цього дня Петром Порошенком було підписано і ще один важливий фінансовий документ - проект закону «Про ратифікацію фінансової угоди між Україною та Європейським Інвестиційним банком».

            « Це також характеризує різке зростання інвестицій в економіку України взагалі та транспортну інфраструктуру зокрема»,- зазначив Президент України.

            Йдеться про реалізацію проекту модернізації залізниці на ділянці «Долинська – Миколаїв - Колосівка». Загальний обсяг інвестицій перевищує 300 мільйонів євро. Це дасть можливість збільшити кількість та швидкість потягів на цій ділянці, її пропускну спроможність. За словами Президента це робиться для покращення сполучення з Миколаївськими портами, збільшення вантажопотоку, прискорення обробки вантажів і поліпшення надання транзитних послуг. Відповідне подання до Верховної Ради Президент України підписав перебуваючи у Миколаєві.

            Цього дня Петро Порошенко взяв участь у спуску на воду нового судна і закладці іще двох одиниць.

Видео
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
Оголошення Читати всі
2019-09-10
ПРО СКЛИКАННЯ 28 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Cкликати 28 позачергову сесію обласної ради сьомого скликання 18 вересня 2019 року, об 11 годині, в сесійному залі обласної ради.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку