54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

«Сім футів під кілем українському суднобудуванню»,- Миколаївську область з робочим візитом відвідав Президент Петро Порошенко

23.05.2018

23-го травня Миколаївську область з робочим візитом відвідав Президент України Петро Порошенко. У першій половині дня він відвідав сільськогосподарське підприємство «Нібулон».

            « Нібулон є символом відродження суднобудівної промисловості України. Керівник підприємства, Герой України Олексій Вадатурський є людиною, яка у надскладних умовах забезпечує випереджаючий розвиток економіки України. Кардинально змінює підходи до ведення бізнесу, створює робочі місця, забезпечує створення величезного експортного потенціалу держави, модернізує інфраструктуру»,- зазначив Глава держави.

За словами президента протягом останнього часу українська економіка демонструє показники зростання. Так у першому кварталі 2018 року ця цифра склала 3,1 %. І це стало можливим у тому числі за рахунок стабільної роботи ТОВ СП «Нібулон».

            Під час перебування у Миколаєві Петро Порошенко заявив про підтримку суднобудівної галузі. Глава держави публічно підписав закон «Про підтримку суднобудування України»

            «Хочу наголосити, що цим законом вносяться зміни до митного кодексу, щодо збереження та розвитку вітчизняної суднобудівної галузі. Закон підписано. І ми бажаємо сім футів під кілем українському суднобудуванню»,- наголосив Президент України .

            Цього дня Петром Порошенком було підписано і ще один важливий фінансовий документ - проект закону «Про ратифікацію фінансової угоди між Україною та Європейським Інвестиційним банком».

            « Це також характеризує різке зростання інвестицій в економіку України взагалі та транспортну інфраструктуру зокрема»,- зазначив Президент України.

            Йдеться про реалізацію проекту модернізації залізниці на ділянці «Долинська – Миколаїв - Колосівка». Загальний обсяг інвестицій перевищує 300 мільйонів євро. Це дасть можливість збільшити кількість та швидкість потягів на цій ділянці, її пропускну спроможність. За словами Президента це робиться для покращення сполучення з Миколаївськими портами, збільшення вантажопотоку, прискорення обробки вантажів і поліпшення надання транзитних послуг. Відповідне подання до Верховної Ради Президент України підписав перебуваючи у Миколаєві.

            Цього дня Петро Порошенко взяв участь у спуску на воду нового судна і закладці іще двох одиниць.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку