54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва з робочим візитом відвідала Коблівську територіальну громаду

03.08.2021

Учора, 2 серпня, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, разом з народними депутатами України Олександром Корнієнко та Роксоланою Підласою, у рамках робочої поїздки відвідала курортну частину Миколаївської області.

 

Під час візиту голова облради ознайомилась з ходом ремонту Коблівського дитячого садку. Наразі робота триває, але, оскільки коштів для її закінчення не вистачає, вирішується питання щодо спільного фінансування цього проєкту.

 

«Разом з керівництвом ОДА, головами профільних комісій, головою ТГ, директором садку та підрядником плануємо прискорити цей процес та вирішити питання подальшого співфінансування», - зауважила Ганна Замазєєва.

 

Після можновладці оглянули будівлю колишньої Лугівської ЗОШ, яка не функціонує з 2006 року та заслухали представника ОТГ, щодо реконструкції закладу. Через те, що споруда довгий час не експлуатувалась,  Миколаївська обласна рада просить надавати громаду чітко сформульовані ідеї концепцій для подачі об’єкту на програму «Велике будівництво».

 

Також Ганна Замазєєва звернула увагу на аварійний стан маршруту від автошляху М14 «Одеса — Мелітополь — Новоазовськ (на м. Таганрог)» до с. Українка. Оскільки дорога не тільки веде до одного з унікальних туристичних магнітів області – устричній фермі, але й через свою аварійність, унеможливлює оптимізацію освітніх закладів.

 

«Вважаю, що особисте знайомство з проблемами Миколаївщини - ключова складова у налагодженні комунікації між владою та громадськістю», - зазначила голова обласної ради.

 

Під час спілкування з нардепами Ганна Замазєєва зробила акцент на проблемних питаннях вищезазначених територіальних громад та законодавчих ініціативах для поліпшення розвитку туристичних зон області та залучення нових інвесторів. Одною з таких ініціатив є удосконалення закону "Про аквакультуру" щодо розведення молюсків і риби в області та Україні в цілому. До того ж ознайомила народних обранців з успішними інвестпроєктами Коблівської ТГ, де вони разом з підприємцями обговорили досвід вкладання коштів у рекреаційну сферу Миколаївщини та подальші моделі інвестування.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку