54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Голова обласної ради Ганна Замазєєва в рамках офіційного візиту зустрілась з Генеральним секретарем Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреасом Кіфером

30.07.2021

Сьогодні голова обласної ради Ганна Замазєєва в рамках офіційного візиту зустрілась з Генеральним секретарем Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреасом Кіфером. Під час візиту обговорили стан реформ місцевого самоврядування, а також питання інтеграції та залучення внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області.

Також до зустрічі долучились міський голова Олександр Сєнкевич та представники кримськотатарського народу Миколаївщини.

Багато уваги приділили важливості впровадження громадських слухань, місцевих референдумів, публічних консультацій та створенню молодіжних рад для прийняття спільних демократичних рішень.

 "Завдяки цьому ми, як влада, будемо отримувати сигнал про найбільш тривожні проблеми для населення, а громадяни мають можливість не тільки висловити свою думку, але й дати рекомендації стосовно вирішення проблеми", - наголосила Ганна Замазєєва.

До того ж окрім вже прийнятого закону «Про всеукраїнський референдум», ініційованого Президентом України, незабаром  Верховною Радою буде розглянуто законопроєкт «Про місцевий референдум». Він створить законодавчу базу організації та проведення місцевого референдуму, як однієї з форм реалізації місцевого самоврядування й локальної демократії.

Крім цього, голова облради та Генеральний секретар обговорили створення представницьких органів, які б представляли та захищали інтереси національних меншин Миколаївщини та корінних народів України, таких як кримські татари, караїми та кримчаки. Це ще один необхідних кроків до відкритості та прозорості державної влади.

"Зі своєї сторони, вкотре наголошую, що Крим та Донбас – це територія України та сподіваюсь у майбутньому ми вільно зможемо відвідувати ці унікальні частини нашої території", - зазначила голова обласної ради Ганна Замазєєва.

Завдяки рекомендаціям представникам Ради Європи та європейському досвіду обласна рада Миколаївської області зможе налагоджувати комунікацію між владою та народом для демократичного вирішення важливих питань громади.

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку