54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Звертаюся до представників територіальних громад області надавати пропозиції та свої бачення щодо реформування галузей, які потребують модернізації та змін

30.07.2021

29 липня відбулось чергове засідання Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила голова обласної ради Ганна Замазєєва.

 

Привітали учасників конгресу Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак.

 

Під час заходу лунали доповіді та виступи стосовно впровадження та реалізації багатьох важливих проєктів як для Миколаївщини, так і України в цілому.

 

З питань порядку денного слово мали:
Кирило Тимошенко – заступник керівника Офісу Президента України
Олексій Чернишов – Міністр розвитку громад та територій України.
Денис Монастирський – Міністр внутрішніх справ України
Олександр Кубраков – Міністр інфраструктури України.
Єгор Прокопчук – Голова Укртрансбезпеки
Михайло Саакашвілі – Голова Виконавчого комітету реформ Національної ради реформ
Віктор Ляшко – Міністр охорони здоров’я України.
Гіоргі Цхакая – Виконавчий комітет реформ.

 

Обговорили питання інвестицій та реалізації інфраструктурних проєктів у територіальних громадах, реформування системи безпеки на транспорті, збереження доріг України завдяки встановленню габаритно-вагового контролю (ГВК), розвиток українських морських портів та розширення свободи підприємницької діяльності, а також концесію у сфері охорони здоров’я.

 

«Втілення цих проєктів та реформ дасть змогу поліпшити рівень соціальних послуг та комфорт жителів нашої області за рахунок додаткових надходжень до місцевих бюджетів», - зазначила Ганна Замазєєва.

 

Також розглянули Проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виноробства, виноробної продукції та спрощення господарської діяльності малих виробництв виноробної продукції №5306 й №5307.

 

«Я, не тільки, як голова обласної ради, а й як заступник голови Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України звертаюся до представників територіальних громад області надавати пропозиції та свої бачення щодо реформування галузей, які потребують модернізації та змін. Усі проблемні питання, які стосуються наших ТГ.
Конгрес місцевих та регіональних влад — це платформа, яка надає можливість підіймати проблеми регіонів та обговорювати шляхи їх вирішення на центральному рівні влади» - акцентувала голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку