54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

18 вересня 2019 року з 09.00 до 11.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян головою Миколаївської обласної ради Вікторією Москаленко. Попередній запис за телефоном (0512) 37-04-89 та 37-25-74

НА ЗАСІДАННІ ТИМЧАСОВОЇ КОНТРОЛЬНОЇ КОМІСІЇ

21.05.2018

21 травня в миколаївській обласній раді відбулось засідання тимчасової комісії з питань контролю за ефективністю використання бюджетних коштів усіх рівнів, які виділяються та використовуються на усіх видах ремонтних робіт на дорогах Миколаївської області.

         До порядку денного було включено 4 питання: Про організацію робіт та використання коштів дорожнього фонду та стан співфінансування ремонту автомобільних доріг місцевими радами Миколаївської області, Про хід викоання робіт та використання коштів обласного бюджету на ремонт дороги Т-15-08, Про проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

         Доповідаючи по першому питанню порядку денного в.о начальника управління інфраструктури облдержадміністрації Сергій Сікорський поінформував депутатів, що десятого травня поточного року вже підписано договір з ТОВ "Миколаївавтодор"на 183 мільйона по експлуатаційному утриманню доріг місцевого значення. Паралельно оголошено шість торгів по здійсненню дрібного поточного ремонту. Станом на 16 травня по дорожньому фонду надійщло 98 мільйонів 410 тисяч. За словами Сергія Сікорського кошти надходять згідно з планом.До виконання робіт, а відповідно до використання цих коштів планують приступити наприкінці цього тижня.

         З планом робіт мають визначитися по проведенню кущових нарад. Голова Миколаївської обласної ради рекомендувала скликати їх у період з 21-го по 28 травня.

         " Стільки баз і такої  розгалуженої системи у "Миколаївавтодора" немає. Через це логічно, що цей підрядник, який виграв, буде брати на субпідряд по різним районам субпідрядників. Думаю, що у кожному районі можуть  депутати та голови адміністрацій пропонувати своїх субпідрядників у яких вони впевнені і які будуть працювати",- зазначив Андрій Максименко в.о.начальника служби автомобільних доріг України в Миколаївській області.

По результатам розгляду першого питання рекомендовано управлінню інфраструктури  відпрацювати графік та періодичність проведення виїзних нарад щодо реконструкції доріг. До співпраці мають бути залучені депутати обласної ради, представники  місцевих рад.

         Що стосується Т-15-08, то минулого року, нагадав в.о. начальника служби автомобільних доріг України в Миколаївській області, було здано в експлуатацію 8 кілометрів автошляху. Цього року вже 22 кілометри зроблено у верхньому шарі. В роботі залишається іще 18 кілометрів дороги .З обласного бюджету використано 69 мільйонів. Якість ремонтних робіт контролює  державна установа "дорякість", здійснюється контроль лабораторією служби автомобільних доріг. Керівництво служби автомобільних доріг сьогодні проводить перемовини з однією міжнародною компанією на співпрацю у галузі контролю.

В чергове Андрій Максименко інформує депутатів про нестачу 50 мільйонів  коштів для закінчення .реконструкції дороги. У службі автомобільних доріг сподіваються на розуміння Укравтодору.

"  Обласна влада і депутатський корпус надали кошти на ремонт дороги державного значення у розмірі 147 мільйонів. І я сподіваюсь, що вони побачать і нададуть співфінансування у 50 мільйонів",- наголосив Андрій Максименко.    У разі негативного перебігу подій керівникові служби автомобільних доріг в Миколаївській області депутати рекомендували шукати резервні шляхи дофінансування завершення робіт.

Роботи по узбіччям, де виникали спірні питання щодо якості їх ремонту, не прийняті. Тривають слідчі дії правоохоронних органів.

"На мою думку не всюди узбіччя готові до того, аби їх приймали як виконану роботу",- підкреслив Андрій Максименко. Учасники засідання наголошували, що підрядна організація повинна  здійснювати відсипку та укріплення узбіччя дороги якісним матеріалом і згідно з технологією.   

Наприкінці засідання члени тимчасової комісії розглянули  звернення працівників філій КП "Облавтодор". Депутатами прийнято рішення провести засідання за участі заявників для детального опрацювання фактів викладених у заяві.

 

 

Оголошення Читати всі
2019-09-10
ПРО СКЛИКАННЯ 28 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Cкликати 28 позачергову сесію обласної ради сьомого скликання 19 вересня 2019 року, об 11 годині, в сесійному залі обласної ради.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку