54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

На майданчиках Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру пройшов 14-й фестиваль театрів «Молоко»

14.07.2021

Пройшов 14-й фестиваль театрів «Молоко», який на тиждень з 02 до 07 липня об’єднав три міста України: Миколаїв, Одесу та Херсон. Фестиваль проводився за підтримки Миколаївської обласної державної адміністрації; Миколаївської обласної ради; управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.

Майже всі заходи фестивалю відбувалися на майданчиках Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру, директор-художній керівник якого, заслужений діяч мистецтв України Артем Свистун, є генеральним директором фестивалю.

Мета фестивалю «Молоко» - популяризація українського та україномовного театру, стимулювання розвитку театральних діячів, демонстрація досягнень творчих колективів, встановлення і розвиток довгострокового культурно-творчого обміну підвищення професійного рівня.

Цього року Миколаїв приймав фестиваль цілих три дні, за які було показано 6 вистав, 2 кіносеанси та творчі зустрічі з видатними митцями України. Професійний рівень показаних вистав був високим. До Миколаєва завітали професійні театральні колективи з Києва, Кропивницького, Рівного, Івано-Франківська, Харкова.

Під час фестивалю миколаївські глядачі вперше зустрілися з ліриком та мультиінструменталістом Андрієм Ляшуком. На протязі двох днів на літньому театральному майданчику театру відбувся перегляд фільмів про Василя Стуса «Заборонений» та фільм Руслана Горового «Вище неба», а також зустріч з авторами сценарію Артемієм Кірсановим та Сергієм Дзюбою, які поспілкувалися з глядачами, а також презентували свої книги.

Вистава Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка за книгою Марії Матіос «Нація» та копродукція Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша та Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка «Не плачте за мною ніколи» торкнула до глибини душі. Комедійна моновистава «СуперСтар» від оригінального київського актора і звукоімітатора Олексія Красних покорила глядача, такого на сцені театру ще не було. Завершили фестиваль театрів «Молоко» у Миколаєві прем’єрою вистави Б.Томас «Тітонька на мільйон». Музична комедія «Тітонька на мільйон» отримала диплом за участь у фестивалі.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку