54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

На Миколаївщині працюють над посиленням контролю за дотриманням екологічних норм в громадах Миколаївщини

12.07.2021

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазеева та Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований планують посилити контроль за дотриманням екологічних норм в територіальних громадах регіону. Про це йшла мова під час Регіонального форуму з питань впровадження земельної реформи.

 

Андрій Мальований розповів, що оскільки співробітників Держекоінспекції немає в кожній територіальній громаді для роботи з відомством планують залучати працівників штату виконавчого комітету або місцевих громадських діячів, які займаються питаннями екології.

 

- Ми повинні обговорювати проблеми з Миколаївською обласною радою, протягувати руку допомоги, в тому числі матеріально-технічну та кадрову для того, щоб ці повноваження використовувалися раціонально. Є пропозиція виділити в громадах людей, що працюють в штаті виконавчого комітету або громадських екологічного спрямування, які працюють на території громад, і спланувати курс навчання для комунікації з екоінспекцією, оскільки у нас немає представників на кожній території, - розповів Андрій Мальований.

 

Голова Облради Ганна Замазєєва зазначила, що вже обговорила це питання з головою профільної постійної комісії Аллою Ряжських та починають працювати.

 

Як зазначив Андрій Мальований такий крок необхідний для того, щоб зберегти навколишнє середовище для майбутніх поколінь, оскільки тільки минулого року Держекоінспекцією було складено 360 адмінпротоколів.

 

Він розповів, що торік Держекоінспекцією було знайдено 70 стихійних звалищ, більшість з яких були усунені, але на сьогодні їх залишається,  як і раніше, багато.

 

-Звалища в прибережно захисних смугах - подвійне порушення закону. Тільки в цьому році інспекцією південно-західного округу нараховано 11 млн грн збитків, в тому числі й за засмічення земельних ділянок. Тому хотів би запропонувати нормальну взаємодію, щоб зберегти навколишнє середовище для майбутніх поколінь, - додав Андрій Мальований.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку