54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Завершено конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2021 року

24.06.2021

Миколаївською обласною радою проведено щорічний обласний конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2021 року.

27 переможців конкурсу згідно з рішенням шостої позачергової сесії отримають з обласного бюджету на співфінансування 6 млн 400 тис грн субвенції на впровадження проєктів. Розмір співфінансування проєктів (з місцевих бюджетів конкурсантів та внесків партнерів) становить не менше 40% від його загальної вартості. Обсяги фінансування проєктів-переможців з обласного бюджету становлять до 500 тис. грн. на один проєкт.

Мета полягала у сприянні місцевому самоврядуванні вирішити місцеві проблеми соціально-економічного, екологічного характеру та створенні умов для їх сталого розвитку.

Проєкти – переможці конкурсу:

 

1. Вознесенській район – 199, 500 тис грн на реалізацію проєкту будівництва спортивного майданчика.

 

2. Куцурубска сільська територіальна громада – 178, 642 тис грн. на реалізацію проєкту капітального ремонту оздоблення частини коридорів будівлі А-2 Куцурубського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ т. ім. Т. Г. Шевченка.

 

3. Баштанська міська територіальна громада – 283, 222 тис грн на реалізацію проєкту впровадження нових медичних послуг в КНП «Баштанська багатопрофільна лікарня».

 

4. Воскресенська селищна громада – 112, 996 тис грн на реалізацію проєкту створення спортивного майданчика StreetWorkout (вуличного воркауту) для оздоровлення жителів села Калинівка Вітовського району; на реалізацію проєкту створення дитячого спортивного майданчика на території дитячого навчального закладу «Колосок» в селі Пересадівка; на реалізацію проєкту створення спортивного майданчика на території села Михайло-Ларине.

 

5. Кам’яномостівська сільська територіальна громада – 383, 250 тис грн на реалізацію проєкту спортивного майданчика «Тато, мама і я» в селищі Кам’яний Міст Кам’яномостівської сільської ради та на реалізацію проєкту інтерактивної зони відпочинку «Спортивний простір» в селах Катеринка, Кримка, Степківка та Кумарі Кам’яномостівської сільської ради Первомайського району;

 

6. Бузька сільська територіальна громада – 121, 800 тис грн на реалізацію проєкту сучасне музичне обладнання для культурного розвитку Бузької громади.

 

7. Мостівська сільська територіальна громада – 320, 0 тис грн на реалізацію проєкту капітального ремонту мережі водопостачання в с. Суха Балка Мостівської ТГ Вознесенського району та на реалізацію проєкту капітального ремонту мережі водопостачання в с. Миколаївка Мостівської ТГ Вознесенського району.

 

8. Шевченківська сільська територіальна громада – 215, 733 тис грн на реалізацію проєкту капітального ремонту харчоблоку ЗОШ І-ІІІ ступенів в селищі Полігон, Вітовського району.

 

9. Березанська селищна територіальна громада – 77, 215 тис грн на реалізацію проєкту капітального ремонту зовнішнього освітлення вул. Чкалова, вул. Травнева, вул. Дачна, вул. Лиманська, від ТП-210 в с. Новоселівка, Березанського району.

 

10. Володимирівська сільська територіальна громада – 401, 884тис грн на реалізацію проєкту капітального ремонту частини приміщень будівлі АЗПСМ у с. Володимирівка Казанківського району; на реалізацію проєкту поточного ремонту вуличного освітлення в с. Новочудневе, с. Шевченкове, с. Суходілля, с. Скоблеве Володимирівської сільської ради та на реалізацію проєкту парку.

 

11. Казанківська селищна територіальна громада – 311, 464 тис грн на реалізацію проєкту встановлення огорожі та облаштування двох кабінетів Казанківської гімназії №2 Казанківської селищної ради; на реалізацію проєкту забезпечення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти Казанківської селищної ради.

 

12. Широківська сільська рада територіальної громади – 379, 716 тис грн на реалізацію проєкту капітального ремонту приміщень Червонодолинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) в с. Червона Долина, Снігурівського району; на реалізацію проєкту капітального ремонту допоміжних приміщень спортивного залу будинку культури в с. Новопетрівка Снігурівського району.

 

13. Вознесенська міська територіальна громада – 349, 800 тис грн на реалізацію проєкту еко-галявина GreenZona КП «КНП Вознесенський міський центр ПМСД»; на реалізацію проєкту безпечна громада.

 

14. Березнегуватська селищна територіальна громада – 351, 125тис грн на реалізацію проєкту створення хаб-центру як цілісного інформаційно-культурного простору Березнегуватської територіальної громади; на реалізацію проєкту покращення матеріальної бази Березнегуватської дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) шляхом придбання спортивного обладнання, інвентаря та спортивної форми.

 

15. Благодатненська сільська територіальна громада – 90, 612 тис грн на реалізацію проєкту капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Благодатне Арбузинський р-н від КТП-365

 

16. Снігурівська міська територіальна громада – 200 тис грн на реалізацію проєкту ревіталізації паркової зони з метою покращення екосистеми міста та створення інноваційного простору здоров’я з урахуванням принципів безбар’єрності.

 

17. Вільнозапорізька сільська територіальна громада – 300 тис грн на реалізацію проєкту капітального ремонту туалетів першого поверху загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Шевченкове Новобузького району.

 

18. Мигіївська сільська територіальна громада – 593, 890 тис грн на реалізацію проєкту капітального ремонту автоматичної пожежної сигналізації і системи керування евакуюванням (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку еваку-ювання) Лисогірської ЗОШ І-ІІІ ступенів «А-2» Первомайський район, с. Лиса Гора; на реалізацію проєкту реконструкції волейбольного майданчика в селі Лиса Гора Первомайського району Миколаївської області.

 

19. Новомар’ївська сільська територіальна громада – 200 тис грн на реалізацію проєкту поточного ремонту фасаду будівлі структурного підрозділу дошкільної освіти «Джерельце» Миролюбівського закладу загальної освіти І-ІІІ ступенів Новомарївської сільської ради Братського району с. Миролюбівка.

 

20. Софіївська сільська територіальна громада – 180 тис грн на реалізацію проєкту облаштування спортивно-ігрового майданчика на території Софіївського ЗЗСО в с. Софіївка, Новобузького району.

 

21. Сухоєланецька сільська територіальна громада – 200 тис грн на реалізацію проєкту покращення матеріально-технічної бази Улянівської філії І-ІІ ступенів Сухоєланецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Сухоєланецької сільської ради шляхом придбання і заміною дерев’яних вікон та дверей на енергозберігаючі металопластикові вікна та двері.

 

22. Мішково-Погорілівська сільська територіальна громада – 200 тис грн на реалізацію проєкту створення медіа-центру «OPEN-MINDED» на базі бібліотеки Мішково-Погорілівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

23. Кривоозерська селищна територіальна громада – 91, 230 тис грн на реалізацію проєкту озеленення та благоустрій «Острова кохання» на річці Кодимав центральній частині смт. Криве Озеро та підходів до нього.

 

24. Миколаївська міська територіальна громада – 108 тис грн на реалізацію проєкту спортивне містечко для садочка.

 

25. Очаківська міська територіальна громада – 150 тис грн на реалізацію проєкту капітальний ремонт частини класів будівлі Очаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 в м. Очаків.

 

26. Привільненська сільська територіальна громада - 75, 485 тис грн на реалізацію проєкту забезпечення шкіл якісною питною водою.

 

 27. Южноукраїнська міська територіальна громада – 324, 436 тис грн на реалізацію проєкту якісне та сучасне довкілля громади.

 

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку