54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Рішенням шостої позачергової сесії облради передбачено збільшення обсягу субвенцій з держбюджету понад 154 млн грн

18.06.2021

17 червня відбулось засідання шостої позачергової сесії Миколаївської обласної ради восьмого скликання.

До початку пленарного засідання голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва привітала медиків області з прийдешнім святом - Днем медичного працівника. «Хочу привітати з професійним святом - Днем медичного працівника всіх, хто рятує життя, хто фактично перебуваєте на неоголошеній «ковідній» війні і не тільки. Шановні медики, ви жертвуєте здоров’ям і навіть життям. Віддаєте всі сили заради порятунку пацієнтів. На варті охорони здоров’я стоять також наші депутати-лікарі: Ірина Шабільянова, Світлана Федорова, Олена Масалітіна та Олександр Пліткін. Низький уклін вам за невтомну працю, щире й відкрите серце. Успіхів у цій благородній справі, міцного здоров’я, достатку та гарного настрою! А ми, депутати, зі свого боку, зробимо все, аби люди у білих халатах відчували за спинами підтримку і захист держави», - зазначила Ганна Замазєєва.

 

До порядку денного шостої позачергової сесії було включено більше ніж 19 питань. Основні з них стосувалися внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2021 рік.

На сесії депутатським корпусом також ухвалено ряд кадрових питань. Призначено керівників спортивних закладів, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області:

- Міненка Олександра Васильовича - на посаду директора Миколаївської обласної комунальної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи;

- Жуковську Тетяну Костянтинівну - на посаду начальника Миколаївського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»;

- Черникову Ірину Олексіївну - на посаду директора Миколаївського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

- Хамзіна Руслана Абузаровича - на посаду директора Миколаївської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Обласний шахово-шашковий клуб» імені Миколи Васильовича Шелеста;

- Стефановського Олега Валентиновича - на посаду директора обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з вітрильного спорту «Обласний яхт-клуб»;

- Воробйова Євгена Олександровича - на посаду директора Миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю.

 

На посаду директора КНП «Обласний центр медичної реабілітації» Миколаївської обласної ради призначено В'ячеслава Мейтуса, а директором КНП «Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр» Миколаївськоїобласної ради рішенням сесії стала Ольга Пархоменко.

Згідно з рішенням сесії отримають 6 млн 400 тис грн субвенції з обласного бюджету на впровадження проєктів 27 переможців конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування на 2021 piк.

 

Депутати обласної ради також ухвалили запропонований Миколаївською облдержадміністрацією проєкт про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2021 рік, яким передбачено збільшення обсягу субвенцій з держбюджету понад 154 млн грн.

 

На здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров'я передбачено 42,4 млн грн. Ці кошти будуть спрямовані на:

- закупівлю рентгенівського терапевтичного апарату Т-200 для «Миколаївського обласного центру онкології»

- закупівлю кисневих концентраторів для Миколаївської обласної бази спеціального медичного постачання;

- лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином у КНП «Миколаївський обласний центр громадського здоров’я».

 

Понад 28,7 млн грн виділено департаменту освіти ОДА на боротьбу з COVID - 19 та його наслідками під час навчального процесу у школах Миколаївщини.

На будівництво, ремонт та утримання доріг у Миколаївській області передбачено 82,8 млн грн.

 

Крім того, із залишку цільового фонду охорони навколишнього природного середовища розподілено 500 тисяч гривень на проведення екопрограми «Екологічна стежка», придбання автотранспорту та протипожежної техніки для регіональних ландшафтних парків та закупівлю двох квадрокоптерів для контролю за дотриманням норм природоохоронного законодавства у сфері поводження з відходами та надрокористування.

 

«Дякую колегам за роботу. Працюємо на результат і задля розвитку Миколаївщини!», - підсумувала роботу сесії Ганна Замазєєва.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку