54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

На комісії з питань науки та освіти розглянули питання щодо виконання програми підтримки вітчизняного книговидання

16.06.2021

16 червня відбулася постійна комісія обласної ради з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності.

 

На комісії обговорили хід виконання обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації української книги у Миколаївській області на 2017-2021 роки. В рамках програми проводилась робота з надання фінансової підтримки місцевим авторам у виданні книг, здійснюється поповнення бібліотечних фондів обласних та шкільних бібліотек, районних та міських централізованих бібліотечних систем вітчизняною книжковою продукцією тощо. Зауважили, що дана програма сприяла збільшенню кількості виданих творів місцевих авторів, поповненню фондів бібліотечних закладів та бібліотек закладів освіти області виданими творами, популяризації вітчизняної книги та читання. Також відмітили позитивну роботу управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації щодо виконання заходів програми в цілому та при організації та проведенні обласного щорічного конкурсу «Краща Миколаївська книга».

 

З метою виконання заходів програми вирішили продовжити роботу щодо: розвитку видавничої справи, надання консультаційної допомоги, фінансової підтримки тощо.

 

Та розглянули проект нової програми на 2022-2025 роки. Який було підтримано та рекомендовано подати на розгляд сесії обласної ради відповідно до регламенту, з внесенням пропозицій щодо доповнення програми пунктом про електронний варіант книги за погодженням з автором.

 

Було розглянуто звернення батьків вихованців обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з вітрильного спорту «обласний яхт-клуб» щодо вирішення питання капітального ремонту приміщень елінгів.

 

Також профільна комісія розглядала питання, які будуть виноситися на розгляд шостої позачергової сесії восьмого скликання про призначення керівників спортивних закладів, що належать до спільної власності територіальних громад, та про перейменування Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії та затвердження його статусу.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку