54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: В Миколаївській обласній раді створено та працює відділ з обліку, контролю, оренди майна спільної власності

15.06.2021

14 червня голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва разом з першим заступником Володимиром Фроленко та головами постійних комісій провели прес-конференцію для представників ЗМІ.

 

Зустріч відбулася у форматі «запитання-відповідь». Зокрема журналістів цікавили питання щодо роботи новостворених відділів апарату обласної ради, ситуація навколо Берізківської школи-інтернату, оснащення лікарень сучасним обладнанням, будівництва відстійника великовантажного транспорту, встановлення турнікетів в холі обласної ради тощо. 

 

У ході прес-конференції голова облради Ганна Замазєєва повідомила, що в облраді сформовано та з червня працює відділ обліку, контролю, оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області. Вона нагадала, що рішенням сесії обласної ради від 16 травня передано відповідні повноваження від Миколаївської облдержадміністрації.

 

«Це структурний підрозділ виконавчого апарату обласної ради який вже створено. Чи було правильним рішенням його створити? Я вважаю, так. У нас понад ста тисяч кв. м. комунальної власності. Половина договорів без оплати, але люди продовжують користуватися майном. Скільки ми можемо на цьому заробляти? Дуже багато, але потрібно до цього підійти правильно. Зараз облдержадміністрацією готуються акти звірки по всім об'єктам».

 

Журналістів також цікавило питання щодо звільнення керівництва Березківського НВК "ЗОШІЛ I-III ст" МОР у зв’язку з ситуацією, яка виникла у квітні з 16-ти річною вихованкою даного закладу, стосовно медикаментозного переривання вагітності.

«Дане питання знаходиться під нашим пильним контролем. На профільній постійній комісії було рекомендовано ОДА звільнити керівника з займаної посади. Сьогодні з цього питання збирається засідання тимчасової слідчої комісії при Верховній раді на якому будуть присутні п’ять представників нашої області. Таким чином ми будемо чекати рішення комісії» - відповів голова постійної комісії з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності Євген Горбуров.

 

Своєю чергою голова постійної комісії з питань законності Денис Андрєєв доповнив цю думку:

«Ми, як комісія з питань захисту прав і свобод людини, усі резонансні питання будемо брати під свій контроль, в тому числі й дана справа перебуває під нашим контролем. По даному питанню триває досудове слідство та призначено декілька експертиз. Я вважаю, що приймати рішення стосовно відсторонення в кримінальному процесі необхідно тоді, коли у директора є статус підозрюваної особи. Тому на даний час такі заходи не прийняті, але сподіваюся, що, найближчим часом поліція проведе належне розслідування і встановить ступінь відповідальності підозрюваної особи".

 

Стосовно встановлення турнікету у холі Миколаївської обласної ради голова облради Ганна Замазєєва зазначила, що це не в якому разі не є обмеженням доступу в будівлю.

«Є документ, підписаний ще минулим керівництвом обласної ради згідно з яким передбачено встановлення турнікету, а також порядок проходження до будівлі - з паспортами або посвідченням. Також хочу висловити думку голів комісій та свою - що це лише для наведення порядку. До обласної ради зможуть потрапити усі згідно зі своїми посвідченнями. Якщо посвідчення не буде, людина може надати будь-який документ що підтверджує її особу та записатись у журнал відвідування» - розповіла голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

 

Більш детально https://cutt.ly/UnH5ZdM

 

 

Події

29 лютого об 11.00
відбудеться засідання Робочої групи з вивчення питання фінансового забезпечення комунальних некомерційних підприємств сфери охорони здоров’я Миколаївської обласної ради. 

Посилання на пряму трансляцію 

 ЧАС ПІДБИТИ ПІДСУМКИ ЗА 2023 РІК

Миколаївська обласна рада підготувала інфографіку цьогорічної роботи. Тож, про роботу ради, співпрацю з міжнародними партнерами, роботу комісій з допомоги населенню та результати візитів до громад області – дивіться інфографіку

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності органів обласної прокуратури на території Миколаївської області за 2023 рік

  

Березень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку