54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Олексій Чернишов: Уряд затвердив формат електронних документів містобудівної документації

10.06.2021

Уряд затвердив формат електронних документів комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генерального плану населеного пункту, детального плану території. Відповідний проєкт постанови, розроблений Мінрегіоном, схвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 9 червня.

«Це рішення дозволить впровадити уніфікований підхід до форматів електронних документів містобудівної документації. Йдеться, зокрема, про текстові, графічні та інші матеріали, що прискорить розроблення документації, її прозорість та доступність. Також це сприятиме пришвидшенню наповнення Державного земельного кадастру та містобудівного кадастру й взаємодії між кадастровими системами», – зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Постанова забезпечить реалізацію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель», який набуває чинності 24 липня 2021 року. Після прийняття цього рішення територіальні громади матимуть дороговказ  щодо форматів,  в яких необхідно розробляти комплексні плани – новий вид містобудівної документації на рівні територій територіальних громад, для їх публічного доступу  і користування. 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Уряд затвердив Класифікацію обмежень у використанні земель.

 

https://cutt.ly/onUEGSN

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку