54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

На транспортній комісії розглянули профільні питання щодо роботи пунктів ГВК

08.06.2021

7 червня відбулось засідання постійної профільної комісії Миколаївської обласної ради з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водогосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації.

Під головуванням Івана Кухти та за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Фроленко депутати розглянули вісім питань порядку денного.

Значну увагу депутати приділили обговоренню профільних питань, зокрема організації ефективного габаритно-вагового контролю на дорогах області. Першим питанням було розглянуто збільшення інтенсивності використання комплексів габаритно-вагового контролю у Миколаївській області. Заслухавши різні сторони конфлікту між перевізниками та Укртрансбезпекою, що відбувся на Миколаївщині 18 травня 2021 року та в результаті конструктивної дискусії депутати вирішили звернутися до правоохоронних органів, а також надали рекомендацію щодо збільшення кількості співробітників Нацполіції та Укртрансбезпеки на вагових комплексах регіону.

Голова комісії Іван Кухта зазначив, що ключові питання, що виникають із великоваговим транспортом, можна вирішити після встановлення стаціонарних ГВК.

Члени постійної комісії, заслухали інформацію облдержадміністрації та ДП «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» щодо ремонту доріг місцевого значення. Так, із 38 об’єктів закупівлі розпочато по 35 об’єктам, тому, що три з них є перехідними. По 15 проєктам вже визначені переможці та підписані відповідні договори. В ході обговорення депутати доручили в.о. начальника управління інфраструктури облдержадміністрації Сергію Сікорському до 01.07.2021 року надати інформацію щодо економії бюджетних коштів та термінів виконання усіх робіт, що передбаченні в рамках проектів. Особливу увагу приділили якості ремонту доріг, тому надали доручення в.о. директора ДП «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» Івану Янченку тримати це питання на особистому контролі.

Депутати також одноголосно підтримали проєкт рішення щодо виділення коштів із залишків бюджету у сумі 1,8 млн грн на розробку проєктно-кошторисної документації капітального ремонту вулично-дорожньої мережі по вул. Новозаводська від вулиці Троїцька до вул. Херсонське Шосе.

На засіданні також заслухали Новоодеського міського голову Олександра Полякова щодо ситуації із транспортним сполученням віддалених сіл громади. Голова Володимирівської ОТГ Павло Довгий та представники депутатського корпусу озвучили проблеми зі станом доріг в громаді. За їх інформацією, досить часто ламаються шкільні автобуси, а карету швидкої допомоги людям доводиться чекати годинами. Крім того, поспілкувалися із представниками станції Горохівка Воскресенської ОТГ та домовилися щодо ремонту ділянки дороги в 1,2 км із використанням технології для стабілізації дороги.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку