54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

В Миколаївській облраді відбувся Форум для людей з інвалідністю

28.05.2021

В Миколаївській обласній раді відбувся Форум для людей з інвалідністю «Інвалідність: головні проблеми та шляхи вирішення». В заході організованому ГО «Миколаївською обласною організацією Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю» взяли участь представники обласної ради, облдержадміністрації, міської ради, голови районних організацій осіб з інвалідністю, активісти. Головна мета – розробка і застосування конкретних рішень, які зможуть дозволити особам з інвалідністю рівноправно брати участь у суспільному житті міста та області.

 

На початку форуму голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва привітала учасників та зазначила, що проблеми інклюзії потрібно не тільки обговорювати, а й вирішувати. «Сьогодні в Миколаївській області працюють програми, які спрямовані на подолання проблем інклюзії - «Турбота» і «Безбар'єрна Миколаївщина». Але я вважаю, що вони недосконалі, та не можуть забезпечити все, що необхідно для подолання цих проблем. Є регіони де реалізовано багато проєктів. У межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів» підписано Меморандуми з п’ятьма областями, та проводиться робота. Вважаю, що ми повинні передивитися нашу програму і додати більш детальне розкриття кожного пункту та дорожню карту. Для цього нам необхідно зробити робочу групу з представниками облдержадміністрації, депутатами облради, громадськими організаціями та активістами - особами з інвалідністю», - зазначила Ганна Замазєєва.

 

У рамках форуму обговорили основні проблеми життєдіяльності осіб з інвалідністю. Голови районних організацій підняли ряд питань, зокрема – медичні питання, курортне оздоровлення, пільги тощо.

 

Як зазначила Ольга Степаненко - голова Миколаївської обласної організації осіб з інвалідністю подібні заходи допомагають спонукати осіб з інвалідністю до активної громадської позиції, продемонструвати діяльність громадських організацій у вирішенні актуальних проблем людей з інвалідністю.

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку