54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

" Миколаївщина долучається до Всеукраїнського проекту по впровадженню інклюзивної освіти",- на Миколаївщині перебуває президент Всеукраїнської благодійної організації "Благодійний фонд Порошенка" Марина Анатоліївна Порошенко.

17.05.2018

На Миколаївщині з одноденним візитом 17 травня  перебуває   президент Всеукраїнської благодійної організації "Благодійний фонд Порошенка"  Марина Анатоліївна Порошенко. Мета візиту – підписання меморандуму про співпрацю у рамках проекту " Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації" між фондом та обласною державною адміністрацією, головами районних державних адміністрацій, міськими головами та головами ОТГ регіону.

         "Сьогодні дуже важлива подія. Миколаївщина долучається до Всеукраїнського проекту по впровадженню інклюзивної освіти. Мені дуже приємно, що сьогодні наша команда однодумців збільшилась, до неї долучилися фахівці з Миколаївщини. Я знаю, що Миколаївська область протягом тривалого часу вже йшла до цього. І меморандум, який ми підпишемо, буде тим стимулом, який активізує процеси по впровадженню інклюзивної освіти в області. На жаль сьогодні тільки 38 шкіл працюють у напрямку інклюзії у вас. Де здобувають освіту 66 учнів",- зазначила Марина Порошенко.

Президент Всеукраїнської благодійної організації "Благодійний фонд Порошенка передала партнерам два типових проекти ресурсних кімнат та медіатеки

         " Це приміщення, які обов’язково повинні бути у кожній школі  з інклюзією. Тому що тут є інтерактивні майданчики, де діти можуть разом проводити час, спілкуватися. Вони оснащені сучасною інтернет апаратурою. Вони передбачають зону для надбання соціально-побутових навичок. Також тут є зона для навчання. Діти навчатимуться за індивідуальним планом розвитку. Це дасть їм можливість якісно оволодіти знаннями",- наголосила Марина Порошенко.

         По завершенні церемонії підписання меморандуму Марина Порошенко оглянула експозицію зразків сучасного обладнання для реабілітації дітей, у тому числі учнів початкових класів,  та громадян з інвалідністю, яка була розгорнута у холі сесійної зали адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради.  

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку