54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

" Миколаївщина долучається до Всеукраїнського проекту по впровадженню інклюзивної освіти",- на Миколаївщині перебуває президент Всеукраїнської благодійної організації "Благодійний фонд Порошенка" Марина Анатоліївна Порошенко.

17.05.2018

На Миколаївщині з одноденним візитом 17 травня  перебуває   президент Всеукраїнської благодійної організації "Благодійний фонд Порошенка"  Марина Анатоліївна Порошенко. Мета візиту – підписання меморандуму про співпрацю у рамках проекту " Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації" між фондом та обласною державною адміністрацією, головами районних державних адміністрацій, міськими головами та головами ОТГ регіону.

         "Сьогодні дуже важлива подія. Миколаївщина долучається до Всеукраїнського проекту по впровадженню інклюзивної освіти. Мені дуже приємно, що сьогодні наша команда однодумців збільшилась, до неї долучилися фахівці з Миколаївщини. Я знаю, що Миколаївська область протягом тривалого часу вже йшла до цього. І меморандум, який ми підпишемо, буде тим стимулом, який активізує процеси по впровадженню інклюзивної освіти в області. На жаль сьогодні тільки 38 шкіл працюють у напрямку інклюзії у вас. Де здобувають освіту 66 учнів",- зазначила Марина Порошенко.

Президент Всеукраїнської благодійної організації "Благодійний фонд Порошенка передала партнерам два типових проекти ресурсних кімнат та медіатеки

         " Це приміщення, які обов’язково повинні бути у кожній школі  з інклюзією. Тому що тут є інтерактивні майданчики, де діти можуть разом проводити час, спілкуватися. Вони оснащені сучасною інтернет апаратурою. Вони передбачають зону для надбання соціально-побутових навичок. Також тут є зона для навчання. Діти навчатимуться за індивідуальним планом розвитку. Це дасть їм можливість якісно оволодіти знаннями",- наголосила Марина Порошенко.

         По завершенні церемонії підписання меморандуму Марина Порошенко оглянула експозицію зразків сучасного обладнання для реабілітації дітей, у тому числі учнів початкових класів,  та громадян з інвалідністю, яка була розгорнута у холі сесійної зали адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради.  

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку