54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Голова облради Ганна Замазєєва поспілкувалася з мешканцями Горохівки з приводу ремонту доріг та екологічної ситуації

28.05.2021

Сьогодні голова облради Ганна Замазєєва відвідала Горохівку та поспілкувалась з мешканцями з приводу ремонту доріг та екологічної ситуації.

 

Про це голова обласної ради Ганна Замазєєва повідомила у мережі Фейсбук.

 

«Люди незадоволенні, і я їх розумію. Річ у тому, що вздовж дороги О-151113 (від адміністративної дороги Н-11 до Горохівки), яка з року в рік знаходиться в критичному стані, розташовані близько 10 підприємств (зернотрейдери, нафтопереробні, асфальтні заводи тощо). В свою чергу, фури їдуть до них суцільним потоком і вщент руйнують дорогу. Крім того, мешканців турбує і екологічна ситуація – забруднення навколишнього середовища підприємствами, які працюють на території села. За минули роки влада так і не змогла вирішити це питання», - зазначила Ганна Замазєєва.

 

Голова облради поспілкувалася з місцевими жителями та домовились на наступному тижні провести засідання з представниками громади, обласною владою, екологами та обговорити вирішення проблемних питань як з дорогою, так і екологічну ситуацію.

 

Цього року проблема неодноразово підіймалася на постійних комісіях облради з питань екології -   Воскресенському селищному голові рекомендували звернутися до керівників підприємств щодо надання інформації стосовно стану та якості роботи їхнього газоочисного обладнання, та разом з Головним управлінням Держпродспоживслужби провести перевірку цього обладнання. Ще один напрям - організувати санітарно-захисну зону із зеленими насадженнями навколо заводів.

 

Також рекомендовано Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу внести перевірку цих підприємств до проєкту річного плану здійснення контролю у сфері господарської діяльності - аби з'ясувати факти виявлення чи запобігання порушенням вимог природоохоронного законодавства у 2021 році. І, звісно, провести перевірку цих підприємств.

 

Кожного року в рамках експлуатаційного утримання здійснюється ремонт дороги, але цього вистачає не на довго. На цей рік заплановано виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт. Крім того, планується перекрити цю дорогу для великовантажного транспорту та спрямувати рух в об'їзд.

 

«Запевняю - буду особисто тримати це питання на контролі», - акцентувала Ганна Замазєєва.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку