54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Миколаївщина потребує інвестицій, що згодом наповнюють місцеві бюджети та покращують рівень життя - Ганна Замазєєва

27.05.2021

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва взяла участь у міжнародній конференції «UkraineInvest Talks: Dnipro», котра відбулася у м. Дніпро. Серед запрошених були присутні Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, гендиректор ДП «Національний фонд інвестицій України» Тимофій Милованов, заступник керівника Офісу Глави держави Кирило Тимошенко, а також Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. 

“Залучення інвестицій до Миколаївщини – один з пріоритетних напрямів, оскільки наш регіон потребує додаткових фінансових вкладень, котрі згодом наповнюють бюджет та задовольняють потреби жителів області, - прокоментувала голова облради участь у конференції.

Учасники заходу обговорили питання популяризації інвестиційного потенціалу у регіонах, інвестиційні стимули для проектів зі значними інвестиціями, побудову «інвестиційних мостів» між українськими регіонами та світом, а також спікери розповіли про власний досвід залучення інвестицій.

“Як і планувала, не втратила можливості й презентувала деяким інвесторам  переваги Миколаївської області для залучення інвестицій. Зокрема, розповіла про перспективні інвестиційні майданчики промислового та туристичного напрямів — від технопарків Миколаївського та Чорноморського суднобудівних заводів до Кінбурнської коси та національного заповідника «Ольвія»”, - зазначила Ганна Замазєєва.

Голова Миколаївської облради подякувала урядовому Офісу із залучення та підтримки інвестицій Ukraine Invest, зокрема, виконавчому директору Сергію Цівкачу за організацію корисного заходу. “Вже у вересні цього року у м. Одеса відбудеться такий самий форум, на якому вже будуть обговорюватись питання залучення інвестицій у міста Південного регіону України. Разом з головою Миколаївської облдержадміністрації на ньому будемо представляти наш регіон. Хочу наголосити, що Миколаївська обласна рада завжди відкрита до пропозицій інвесторів та готова створювати сприятливий інвестиційний клімат у регіоні”- резюмувала Ганна Замазєєва.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку