54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

У Миколаївській області збудують сучасну і потужну вітростанцію

25.05.2021

Найпотужніша та найсучасніша вітряна електростанція діятиме в Миколаївській області. Про це йшла мова під час підписання тристоронній меморандум про співпрацю між Миколаївською обласною радою, Миколаївською облдержадміністрацією та ТОВ «ДТЕК».

Головна мета меморандуму - зміцнити співпрацю між владою та бізнесом, спільно проаналізувати найбільш актуальні питання та проблеми соцекономрозвитку Миколаївської області та визначити шляхи їх вирішення. Значна увага - реалізації Енергетичної стратегії України до 2035 року, і, безумовно, програмам екологічного і соціального партнерства в регіоні.

“За п’ять місяців роботи нам вдалося залучити в область великого інвестора. Один із напрямів нашої співпраці з ДТЕК - соціальне партнерство на територіях майбутньої вітростанції - у Коблівській та Березанській територіальних громадах. Спільну роботу також спрямуємо на поліпшення навколишнього середовища”, - підкреслює голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

Що отримає Миколаївська область:

- потужного інвестора, який створює багато робочих місць особливо під час будівництва. Компанія ДТЕК буде в першу чергу працевлаштовувати жителів громад, де реалізується проєкт.

- будівництво доріг. Ямковий ремонт до початку будівництва, капітальний по завершенню.

- реєстрація ВЕС після введення в експлуатацію саме на території громади. Це означає, що суттєва частина податків залишатиметься в місцевому бюджеті.

- підтримка Тилігульського парку.

- передбачено виділення коштів у рамках реалізації  Програми соціального партнерства на розвиток громад. Близько 13 млн грн громадам, якими вони самі зможуть розпоряджатися.

Як зазначила голова облради Ганна Замазєєва, сторони-партнери меморандуму також передбачили реалізацію важливих соціальних проєктів - реконструкція системи опалення і газопостачання Березанської ЦРЛ, ремонт фельдшерского пункту в селі Анатолівка, реконструкція систем водопостачання в селах Краснопілля та Анатолівка.

“Залучення інвестицій та поява нових масштабних проєктів - головні важелі для розвитку регіону. Сподіваюсь, що це стане успішним прикладом для інвесторів щодо співпраці с нашою областю, і регіон буде процвітати як цього і заслуговує.Переконана, що об’єднавши зусилля, отримаємо реальні можливості позитивно вплинути на економічний та екологічний стан Миколаївщини”, - наголошує Ганна Замазєєва.

БІЛЬШЕ ФОТО - ТУТ

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку