54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Реалізація пріоритетних для Миколаївщини проєктів стане дієвим і ефективним механізмом із залучення інвестицій в економіку області

18.05.2021

Сьогодні у Києві відбулася зустріч голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої з виконавчим директором Ukraine Invest Сергієм Цівкачем та радником генерального директора Укроборонпрому Юрієм Кіскіним. Про це Ганна Замазєєва повідомила у мережі Фейсбук.

"У ході зустрічі працювали над дорожньою картою зі створення індустріального парку на території ДП «Миколаївській суднобудівний завод». Приємно, що на державному рівні підтримують ідею, що цей об'єкт може стати потужним магнітом для розвитку суднобудування», - зазначила Ганна Замазєєва.

Індустріальний парк - це облаштована інфраструктурою територію у межах якої учасники можуть здійснювати господарську діяльність у різних сферах відповідно до законодавства та відповідних договорів.

Одним з перших пунктів дорожньої карти є пошук потенційних підприємств або інвесторів, яким цікаво стати учасником такого проєкту. Для цього потрібно чітко визначити потенційний попит та вивчити іноземний досвід залучення фахівців, які брали участь у створенні подібних технопарків за кордоном. Також обговорили можливість створення сучасного медичного центру на базі майна "лікарні моряків" - це заклад охорони здоров’я Миколаївської філії ДП "Адміністрація морських портів України".

«Впевнена, що реалізація зазначених вище пріоритетних для Миколаївщини проєктів стане дієвим і ефективним механізмом із залучення інвестицій в економіку області, забезпечить сприятливі умови для функціонування та розвитку підприємств, створить нові робочі місця. Миколаївській області важливо мати розвинену сучасну виробничу, логістичну та туристичну інфраструктуру», - акцентувала голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку