54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва представила Миколаївщину на засіданні круглого столу у ZOOMі з нагоди 10-ої річниці підписання Україною Стамбульської конвенції

14.05.2021

14 травня голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва представляла Миколаївщину на засіданні круглого столу у ZOOMі з нагоди 10-ої річниці підписання Україною Стамбульської конвенції.

 

Захід організовано Офісом Віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанчишиної та Радою Європи.

 

Про це повідомила Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва у мережі Фейсбук.

 

На засіданні круглого столу обговорили досягнення та майбутні перспективи у напряму запобігання та протидії насильства стосовно жінок та протидії домашнього насильства в Україні, ліквідації всіх форм дискримінації стосовно жінок та заохочення дійсної рівності між жінками та чоловіками, а також важливість ратифікації Україною Стамбульської конвенції.

 

Нагадаємо, що до Стамбульської конвенції Україна приєдналася у листопаді 2011 року Це комплексний підхід до запобігання і протидії насильству стосовно жінок. Плюс - запроваджено дієвий механізм надання допомоги та захисту особам, які постраждали від домашнього насильства. Але наразі необхідна її ратифікація Як підкреслила Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова, це необхідно для того, щоб норми, прописані Конвенцією, не були лише деклараціями, а й працювали на користь громадян України.

 

«Насильство над жінками – одна з найпоширеніших соціальних проблем і найжахливіше те, що більш за все страждають діти Нещодавно я мала можливість поспілкуватися з керівництвом нашого обласного Миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та його вихованцями. Майже у кожного з цих діток складна доля, оскільки насильство в їх сім'ях це норма А щоб цього уникнути, нам потрібно впроваджувати необхідні засоби запобігання насильництва у сім'ї. Повністю згодна з міністеркою з соціальних питань Мариною Лазебною, яка наголосила що найвищою цінністю Держави безумовно є людина її життя і безпека, у тому числі й у родинному колі. І коли суспільство не помічає проблеми насильства й вважає, що це приватна справа, то це ще гірше за насильство. Це злочин, який калічить життя людей. Постраждалі від домашнього насильства це переважно жінки та діти. Жінка, яка стикнулася з насиллям у сім’ї, вже не може повноцінно виконувати свої батьківські обов'язки, і внаслідок чого у нас зростає рівень соціального сирітства. Щоб цього запобігти ми маємо використовувати досвід наших міжнародних партнерів і поширювати інформацію з приводу гендерної рівності», - зазначила Ганна Замазєєва.

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку